Paseczek 1.1 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Paseczek 1.1

Program properties
Rozmiar 1.07 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.paseczek.pl/
Licencja Freeware
Data wysłania 18.5.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 52

Opis wydawcy

Paseczek to polski automatyczny czytnik RSS pozwalający użytkownikowi na umieszczenie na swoim komputerze przewijającego się paska pokazującego najświeższe wiadomości pobrane z kanałów RSS na całym świecie. Jest to bardzo wygodne i ciekawe oprogramowanie, idealne dla każdego zainteresowanego aktualnymi wydarzeniami.

Program posiada łatwo modyfikowalne ustawienia i jest bardzo przyjazny w obsłudze. Nagłówki pobrane z kanałów RSS są automatycznie przesuwane z prędkością ustawianą przez użytkownika, i to tak, by nie rozpraszać w czasie pracy. Po kliknięciu nagłówka wyświetlany jest skrót informacji, zaś użytkownik może otworzyć pełną treść w oknie przeglądarki internetowej.

Paseczek zawiera bardzo aktualny, stale uzupełniany katalog kanałów informacyjnych, wyposażony w prostą wyszukiwarkę. Niewątpliwą zaletą Paseczka jest fakt, że można go umieścić na górze, dole lub z boku ekranu zależnie od naszych preferencji. W odróżnieniu od innych czytników RSS Paseczek nie wymaga przeznaczania specjalnego czasu w ciągu dnia na czytanie wiadomości. Ponadto, Paseczek zawiera szereg opcji umożliwiających dostosowanie programu do własnych potrzeb m.in. zmianę parametrów czcionki używanej do wyświetlania nagłówków, ukrywanie starych i/lub przeczytanych wiadomości, możliwość dodawania własnych kanałów RSS, ustawiania częstotliwości odświeżania informacji dla każdego kanału oddzielnie i wiele innych..

Podsumowując, jest to znakomity, bardzo nieobudowany i ciekawy czytnik RSS o niebanalnej, przydatnej funkcjonalności. No i bardzo... unikalnej.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone