Ventrilo 3.0 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Ventrilo 3.0

Program properties
Rozmiar 3.52 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.ventrilo.com/
Licencja Freeware
Data wysłania 18.5.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62, Mac OsX
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 50

Opis wydawcy

Ventrilo 3 jest znakomitym program do komunikacji za pomocą protokołu Voice over IP (VoIP). Jest to bardzo rozbudowany program, w pełni wykorzystujący możliwości protokołu VoIP we wszystkich sferach,dodający przy tym od siebie jeszcze kilkanaście innych ciekawych funkcji. Ventrilo oferuje między innymi pozycjonowanie dźwięku wokół użytkownika i efekty specjalne generowane na użytkownika, na kanał, na serwerze lub globalnie.

Program zapewnia każdemu użytkownikowi możliwość pełnego dostosowania opcji i wyboru, jak chcą słuchać swoich rozmówców. Ventrilo jest najlepiej znany ze swojej doskonałej jakości i minimalnego wykorzystania zasobów procesora, tak aby nie kolidować z codziennym korzystaniem z komputera lub podczas internetowych rozgrywek. Korzystne są także bardzo logiczne i wydajne rozwiązania zastosowane przy projektowaniu interfejsu, którego każdy może się bardzo szybko nauczyć, ponieważ najczęściej używane funkcje są od razu widoczne i mogą być aktywowane za pomocą jednego kliknięcia myszki. Nawet sama procedura uruchomienia jest prosta: użytkownik instaluje klienta Ventrilo i po prostu łączy się z serwerem. Domyślna jakość dźwięku jest porównywalna z telefoniczną, lecz można ją polepszyć zmieniając kodek. Klient Ventrilo jest oprogramowaniem typu freeware. Dostępne są wersje dla Microsoft Windows i OS X, w przyszłości planowana jest wersja dla systemów operacyjnych opartych na jądrze Linuxa. Serwer jest dostępny dla Microsoft Windows, OS X, Linux, Kopi, Solaris, NetBSD i FreeBSD. Nie ma klienta dla Linuxa, ale może być używany klient dla MS Windows z Wine.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone