Far Cry 2 Fortune's Edition Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Far Cry 2 Fortune's Edition

Program properties
Rozmiar 1.91 GiB
Wydawca
Strona internetowa http://www.farcrygame.com/
Licencja BOX
Data wysłania 18.5.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 108

Opis wydawcy

Far Cry 2 to znakomita gra komputerowa z gatunku first-person shooter, stworzona przez Ubisoft. Gracz wciela się w rolę najemnika, wysłanego do ogarniętego wojną afrykańskiego kraju by odnaleźć i zneutralizować handlarza bronią o kryptonimie Szakal, uznanego za osobę odpowiedzialną za wybuch wojny.

Far Cry 2 nie jest bezpośrednią kontynuacją Far Cry, skupiając się na mroczniejszej i bardziej realistycznej historii rozdartego wojną afrykańskiego państewka, posiadającego jednocześnie bogate złoża naturalne. Gra przedstawia wojnę domową o diamenty bardzo realistycznie. Po miesiącach walk rząd skapitulował, w następstwie czego wyłoniły się dwie frakcje: Zjednoczony Front Wyzwolenia i Pracy (UFLL) oraz Sojusz Wyzwolenia Ludowego (APR). Prowadzenie wojny utrudniało embargo nałożone przez ONZ i Unię Afrykańską, ale problem ten zniknął, kiedy pojawił się Szakal (ang. Jackal), który zaczął sprzedawać broń obu zwaśnionym stronom i przyczynił się do eskalacji konfliktu.

Na początku gracz wybiera swoją postać spośród 9 najemników. Mapa ma dwie równe strefy: Południową i Północną. W czasie gry gracz wykonuje misje, które otrzymać może w miejscach takich jak: sztaby armii, w których dostanie zapłatę za wykonane zadanie; maszty telefoniczne, w których zlecenia będą nieznane; w barach, gdzie bohater nie dostanie zapłaty za wykonane zadanie, lecz wzbogaci swój życiorys; w kościele w Pali lub w Klinice w Mosate Selao, gdzie nagrodą będą leki na malarię oraz w sklepach z bronią, w których zadaniem będzie zniszczenie transportu wroga albo eskorta własnego. Za zlecenia w sklepach z bronią postać nie otrzyma zapłaty, lecz możliwość kupienia lepszej broni i wyposażenia.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone