Jitsi 1.0 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Jitsi 1.0

Program properties
Rozmiar 32.23 MB
Wydawca
Strona internetowa http://jitsi.org/
Licencja Freeware
Data wysłania 18.5.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62, Mac OsX
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 66

Opis wydawcy

Jitsi (dawniej SIP Communicator SIP) to aplikacja komunikator VoIP, pozwalająca na wideokonferencje i natychmiastową komunikację uzytkownikom systemów Windows, Linux i Mac OS X. Obsługuje szereg popularnych komunikatorów oraz protokołów telefonicznych. Wydany jest na licencji LGPL.

Jitsi jest bardzo rozbudowanym narzędziem, które obsługuje wiele systemów operacyjnych, w tym Windows, jak i systemy uniksowe takie jak Linux, Mac OS X i BSD. Obejmuje ona także uczestniczenie i przekazywanie rozmów automatycznie, automatyczne ponawianie połączeń, odpowiadanie, nagrywanie rozmów, szyfrowanie ich z wykorzystaniem protokołów SRTP oraz ZRTP, połączenia konferencyjne, bezpośrednie podłączenie mediów z protokołem ICE, streaming Pulpitu, szyfrowane przechowywanie hasła za pomocą hasła głównego, transfer plików do XMPP, AIM / ICQ, Windows Live Messenger, YIM, natychmiastowa szyfrowanie wiadomości z OTR, wsparcie IPv6 dla SIP i XMPP, [rzekazywanie Mediów z protokołem TURN, no i oczywiście połączenia głosowe i wideo dla SIP i XMPP za pomocą kodeka H.264 i H.263 do kodowania wideo oraz szerokopasmowy dźwięk z Silk Road, G.722 i Speex.

Program posiada również wsparcie DTMF z SIP Info, RTP (RFC 2833/RFC 4733) oraz in-band

Zeroconf przez mDNS / DNS-SD (a la Apple Bonjour).

Łącznie, Jitsi obsługuje protokoły MSNP (. NET Messenger Service używane przez Windows Live Messenger AKA MSN Messenger, nie obsługa multimediów), OSCAR (AIM / ICQ / MobileMe), SIP / SIMPLE, XMPP / Jingle (Google Talk, Talk LJ, Gizmo5, Facebook Chat, …) oraz YMSG (YIM, tylko podstawowy czat i transfery plików).

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone