Claws Mail 0.47 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Claws Mail 0.47

Program properties
Rozmiar 14.65 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.claws-mail.org/
Licencja GNU GPL (GNU General Public License)
Data wysłania 18.5.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 55

Opis wydawcy

Claws Mail to darmowy, oparty na zasadzie open source, klient poczty elektronicznej i grup dyskusyjnych. Powstał w wyniku forkowania programu Sylpheed i zachowuje wszystkie zalety tego skądinąd znakomitego programu pocztowego, pozwalając jednocześnie autorom na dodanie wielu własnych elementów do programu.

Jego pierwsza wersja ukazała się w roku 2001 i od tego czasu bazuje na bibliotece GTK+ i został napisany w języku C. Dostępny jest przeto dla większości systemów operacyjnych. Claws Mail posiada bardzo wiele przydatnych funkcji i oferuje między innymi szukanie i filtrowanie, bezpieczeństwo (podpisy GPG, połączenia szyfrowane SSL, antyphishing), importowanie/eksportowanie pomiędzy standardowymi formatami listów elektronicznych, zewnętrzny edytor, szablony, tzw. zwijanie cytowań, ustawianie preferencji dla każdego katalogu osobno, awatary w standardzie X-Face, konfigurowalne paski narzędziowe, obsługę graficznych tematów no i wiele wtyczek, w tym oferujące możliwość stosowania antyspamu (SpamAssassin, Bogofilter), wykorzystania czytnika RSS, przeglądarek HTML (Dillo, Gtkhtml2), jako ikony zasobnika systemowego (system tray), obsługę diod LED niektórych laptopów, obsługę formatu mailbox, wiele różnych wtyczek powiadomień, filtrowania perlowego, bardzo rozbudowany organizer i parser TNEF.

Oczywiście nie są to wszystkie możliwości programu a jedynie te najważniejsze, dość arbitralnie wybrane. Warto program polecić, to jest pewne. Wygodny interfejs, szeroka funkcjonalność i bardzo zaawansowana mechanika -czego chcieć więcej?

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone