A Note 4.2.4 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

A Note 4.2.4

Program properties
Rozmiar 0.82 MB
Wydawca
Strona internetowa http://a-note.sourceforge.net/
Licencja GNU GPL (GNU General Public License)
Data wysłania 17.5.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 40

Opis wydawcy

Open source'owy program o nazwie A Note to znakomite, bardzo rozbudowane narzędzie pozwalające użytkownikowi na tworzenie i mocowanie do Pulpitu Windows wirtualnych karteczek z przypomnieniami. Program technicznie miał za zadanie także umożliwiać synchronizację poprzez serwer internetowy, ale od 2005 funkcja ta jest niedostępna.

Jednakże nie oznacza to, iż jest to całkowicie bezużyteczny program. Funkcjonalność karteczek jest naprawdę szeroka i pozwala na proste, szybkie ich porównywanie. W 2011 roku wydana została nowa, ulepszona wersja programu po zaadoptowaniu projektu przez uprzednio nieznanego programistę. Sam Notes opartą na technologii Open Source aplikacja, której zadaniem jest nie tylko oferowanie tej samej funkcjonalności co karteczki, ale umożliwienie szybkiego korzystania z nich z minimum problemów Program obsługuje odnośniki do stron internetowych w karteczkach, a także dostosowywanie ich wyglądu do swoich wymagań (w zakresie pogrubiania tekstu lub wykorzystywania podkreśleń i italików wprowadzanych z użyciem skrótów klawiszowych). Użytkownik może także ustawić, by najważniejsze kartki wyświetlały się cały czas na wierzchu.

Interfejs programu jest zaprojektowany w sposób prosty i pozwala na efektywne wykorzystywanie opcji oferowanych przez program. Niewątpliwą wadą jest to, iż program wymaga instalacji i dopiero po zainstalowaniu jest możliwość używania go w trybie przenośnym. Program jest jak najbardziej użyteczny pomimo tej niewielkiej wady i spokojnie spełnia stawiane przed nim wymagania.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone