Pandion 2.6.106 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Pandion 2.6.106

Program properties
Rozmiar 1.76 MB
Wydawca
Strona internetowa http://pandion.im/
Licencja GNU GPL (GNU General Public License)
Data wysłania 17.5.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 42

Opis wydawcy

Pandion jest wolnym i opartym na zasadzie otwartego źródła komunikatorem dla XMPP oraz sieci Jabber. Narzędzie to działa w systemie Microsoft Windows i ma na celu być niezmiernie łatwym w użyciu, zgodnym ze standardami komunikacji internetowej i oczywiście bezpieczne. Jakoże jest to program z kategorii wolnego oprogramowania, Pandion jest oczywiście darmowy.

Program jest bardzo popularny wśród użytkowników i zgodnie ze statystykami producenta, ponad milion ludzi korzysta z Pandion by współpracować z kolegami lub porozmawiać z przyjaciółmi. Celem Pandion (nadzwyczaj skromnym) jest zostać najbardziej popularnym narzędziem komunikacji poprzez tworzenie znakomitego oprogramowania open source, którego struktura opiera się na otwartych standardach. Dotyczy to również wiadomości błyskawicznych, przesyłania głosu i obrazu, social media, social networking i wiele innych.

Obok znakomitej funkcjonalności technicznie, program posiada też wiele funkcji dla użytkownika końcowego, jak setki ikon w wielu tematach, karty okna rozmowy, jest kompatybilny z każdym serwera XMPP, w tym Google Talk, oferuje kompresję danych o niskiej przepustowości, szyfrowanie dla bezpiecznej wymiany komunikatów, możliwość tworzenia wirtualnych sal konferencyjnych...

Procedura jest prosta. Pobierz, zainstaluj, uruchom. Następnie zaloguj się przy użyciu adresu IM. Zarejestruj swój własny adres IM. I voila.

Na marginesie, XMPP wykorzystywany przez Pandion to Extensible Messaging and Presence Protocol (XMPP), który jest otwartym standardem komunikacji w czasie rzeczywistym.  

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone