SABnzbd 0.6.15 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

SABnzbd 0.6.15

Program properties
Rozmiar 10.16 MB
Wydawca
Strona internetowa http://sabnzbd.org/
Licencja GNU GPL (GNU General Public License)
Data wysłania 17.5.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 38

Opis wydawcy

SABnzbd to open source'owy i niezwykle potężny program umożliwiający czytanie zasobów binarnych Usenetu, umożliwiając jednocześnie skorzystanie z dziesiątek zaawansowanych opcji oferujących bardzo szerokie możliwości kontrolowania przepływu danych, pobierania informacji i wiele, wiele więcej. Jest to znakomity przykład możliwości platformy open source.

SABnzbd oferuje między innymi w pełni zautomatyzowane pobieranie, automatyczne pobieranie plików NZB z oznaczonego folderu, przeprowadzenie PAR2-repair i rozpakowanie ich do odpowiedniego folderu, a następnie przetwarzanie kanałów RSS ze stron takich jak nzbmatrix.com i nzbs.org i wiele innych, automatyczne sortowanie folderów i wreszcie powiadamianie za pomocą e-mail o zakończonej pracy. A to tylko kilka zalet wyłącznie z zakresu pobierania... Inne opcje to dokładne ustawianie opcji programu, wraz z opcjami takimi jak ogranicznik pasma, buforowanie, zachowanie programu w szczególnych sytuacjach, pamięć masowa, definiowanie kategorii do przechowywania plików do pobrania i więcej. Dodatkową zaletą jest dostępność interfejsu WWW, pozwalającego na zdalne sterowanie programem z wykorzystaniem skórek, funkcjonalności przenośnej, kanałów RSS i Usenetu.

Czy powiedziałem Usenet? Tak, SABnzbd radzi sobie także z Usenetem. Pozwala łączyć się z wieloma serwerami za pośrednictwem protokołu SSL (Secure-NNTP), a także definiować wiele serwerów Usenetu, tworzyć harmonogram pobierania, prowadzić planowanie serwerów, a wszystko z zachowaniem kompatybilności z IPv6.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone