Burn 2.5.1 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Burn 2.5.1

Program properties
Rozmiar 2.83 MB
Wydawca
Strona internetowa http://burn-osx.sourceforge.net/Pages/English/home.html
Licencja GNU GPL (GNU General Public License)
Data wysłania 17.5.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 41

Opis wydawcy

Burn to ciekawy, rozbudowany i open source'owy program stworzony po to, by uczynić wypalanie płyt dużo prostszym i łatwym do wykorzystania. Program oferuje niezwykle szerokie możliwości i został ukoronowany wyróżnieniem jako szczególny projekt przez społeczność serwisu Sourceforge.net.

U podstaw projektu Burn legło założenie, iż o ile możliwe jest wiele sposobów wypalania płyt, najlepiej skupiać się na tych, które czynią to banalnie prostym. I taki jest Burn. Program pozwala zachować bezpieczeństwo plików i udostępnianie ich poprzez nagrywanie plików na dysku, z wykorzystaniem różnych systemów plików, dzięki czemu można udostępniać pliki ludźmi z różnymi systemami operacyjnymi. Dalej, pozwala zmieniać zaawansowane ustawienia takie jak, uprawnienia do plików, ikona dysku, daty plików w inspektorze plików Burn. Oczywiście, Burn pozwala też na tworzenie standardowych płyt Audio-CD z łatwością. Wystarczy wrzucić pliki audio w Burn i voila! Chcesz więcej muzyki na płycie, nagrywarka może także tworzyć płyty MP3. Coraz więcej odtwarzaczy wspiera te możliwości tych płyt. Wyższa jakość, nie ma problemu, nagryrka może tworzyć płyty DVD-Audio, które mogą zawierać coraz większe pliki w dużo lepszej jakości.

Za pomocą programu można też podzielić się własnymi filmami z rodziną i przyjaciółmi, gdyż Burn może tworzyć szeroką gamę płyt wideo. Od VideoCD po DVD-Video. I także DivX celu zmieszczenia większej liczby plików wideo na dysku.

Aby spersonalizować DVD-Video, Burn może tworzyć interaktywne menu, zgodnie z wymaganiami użytkownika. Ta i wiele innych zalet sprawiają, iż jest to znakomity projekt.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone