Commandos Ammo Pack Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Commandos Ammo Pack

Program properties
Rozmiar 603.52 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.gog.com/gamecard/commandos_ammo_pack
Licencja BOX
Data wysłania 17.5.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 234

Opis wydawcy

Commandos: Behind Enemy Lines to specyficzna komputerowa gra strategiczna czasu rzeczywistego osadzona w realiach II wojny światowej, wyprodukowana przez hiszpańskie studio Pyro Studios. Stanowi ona bardzo wciągającą, lecz jednocześnie szalenie wymagającą grę... logiczną bardziej niż strategiczną.

Gracz przejmuje w niej kontrolę nad oddziałem brytyjskich komandosów, sabotujących niemieckie obiekty i instalacje. Mają oni unikalne umiejętności, a ukończenie misji wymaga ścisłej współpracy między nimi (pomijając misje z Zielonym Beretem, w którym to on wykonuje lwią część pracy). Misje są często tak ułożone, że niewiele jest opcji taktycznych i często trzeba nieźle się nagłowić, by odkryć w jaki sposób rozgryźć zagadkę. Wysoki poziom trudności i sztywność rozgrywki w tym aspekcie sprawia, iż Commandos bardzo przypomina grę logiczną.

Integralnym elementem problemu jest to, iż komandosi kierowani przez gracza reagują tylko na jego rozkaz – nie mogą samodzielnie bronić się przed atakującymi ich Niemcami. Na dodatek strzelają jedynie w pozycji stojącej, co wystawia ich na widok nieprzyjaciela. Zadaniem gracza jest zatem omijanie bądź cicha eliminacja przeciwników w celu wykonania wytycznych misji. Sama kampania zawiera 20 misji rozgrywanych w Norwegii, Afryce Północnej, Francji i Niemczech. Celem misji jest najczęściej destrukcja wrogich obiektów przemysłowych lub wojskowych

Commandos posiada śliczną grafikę dwuwymiarową w rzucie izometrycznym opartą o pre-renderowane otoczenia. Zapewna to bardzo przyjemne doznania estetyczne. Dostępny na GOG.com pakiet Ammo Pack zawiera także dodatek Beyond the Call of Duty (jeszcze trudniejszy!).

 

 

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone