CAM Processor 2.1.1 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

CAM Processor 2.1.1

Program properties
Rozmiar 70.12 MB
Wydawca
Strona internetowa http://sourceforge.net/apps/mediawiki/camprocessor/?title=Main_Page
Licencja GNU GPL (GNU General Public License)
Data wysłania 17.5.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 52

Opis wydawcy

CAM Processor jest wiodącym otwartym zestawem narzędzi do tworzenia i wdrażania XML. OASIS CAM jest publicznym otwartym standardem, a CAM Editor umożliwia importowanie, analizę i wymianę istniejących XML dla lepszej kompatybilności i stosowania w middleware, w tym generujących modele schematu XML zgodne z wzorami integracji.

Pełną strukturę wymiany XML, zasady i szczegóły dokumentacji przechowywane są w standardowym formacie OASIS CAM szablonu XML. CAM Toolkit zapewnia intuicyjne podejście przy użyciu edytora WYSIWYG i przejrzystej struktury wizualnej, aby znacznie uprościć proces tworzenia i zarządzania XML do wymiany informacji biznesowych. To daje kontrolę deweloperom nad spostrzeżeniami i analizami, które są potrzebne do spójnej wymiany interoperacyjnej i zachowania wiarygodności. Zestaw narzędzi CAM automatyzuje zadania wspomagające generowanie elementów takich jak np. dokumentacja biznesowa, odsyłacze do arkuszy kalkulacyjnych, modeli, XML Schema i testowych instancji XML.

CAM Toolkit umożliwia korzystanie z najważniejszych elementów słownika modelu z funkcjonalnością drag-and-drop. Zapewnia także zestaw narzędzi do pozyskiwania i generowania słowników z istniejących bibliotek XML Schema lub narzędzi do modelowania danych korporacyjnych.

Z kolei samodzielny silnik walidacji CaMV, napisany w Javie, realizuje ramy potwierdzenia XML przy użyciu specyfikacji OASIS CAM jako fundamentu. Również przeznaczony do integracji z Service-Oriented Architecture (SOA), CaMV wspiera stosowanie go wraz z elementami takimi jak Enterprise Application Integration (EAI) LEXS (logiczny system wymiany Entity) i ebXML.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone