Total Annihilation Commander Pack Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Total Annihilation Commander Pack

Program properties
Rozmiar 976.56 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.gog.com/gamecard/total_anihilation_commander_pack
Licencja BOX
Data wysłania 17.5.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 111

Opis wydawcy

Total Annihilation to tytuł znakomitej gry komputerowej typu RTS (ang. Real Time Strategy – strategia czasu rzeczywistego) stworzona przez Chrisa Taylora i zespół Cavedog Entertainment, przez wielu uważana za jedną z najlepszych w historii gatunku. Spowodowane jest to nowatorskim podejściem gry do gatunku , który następnie został powielony w równie znakomitym Supreme Commander.

Gra cechuje się bardzo ładną grafiką (przy zachowaniu niewielkich wymaganiach sprzętowych), która pozwala na niezwykle efektywne bitwy toczone na powierzchniach fantastycznych planet, duży wybór jednostek (łącznie blisko 100), oddana do dyspozycji gracza potężna broń jądrowa, ciekawy sposób konstrukcji budynków i jednostek, bardzo dynamiczna akcja i możliwość posiadania bardzo dużej liczby jednostek oraz tworzenia własnych i prostego dołączania ich do gry (odpowiednie oprogramowanie nie było dołączone do gry pierwotnie). Dzięki dodatkom do gry będącym w zasadzie wielkimi pakietami jednostek (najpopularniejsze z nich to TAUCP i UTASP) można posiadać łącznie około 500 typów jednostek po każdej ze stron. Gra została pierwotnie wydana w roku 1997 przez firmę Cavedog. Obecnie firma nie istnieje, ale prace nad ulepszaniem tej pozycji prowadzą sami gracze, przez co gra mimo sporego wieku nadal jest atrakcyjną. Jedną z prób uatrakcyjnienia gry przez fanów jest stworzenie nowego, w pełni trójwymiarowego silnika gry, Springa. Początkowo miał być tylko odtwarzaczem powtórek do Total Annihilation, jednakże projekt posunął się dużo dalej i obecnie Spring posiada dużo większe możliwości od oryginału. Legendarny twórca gry – Chris Taylor – stworzył duchowego spadkobiercę gry, opowiadający zupełnie inną historię o wojnie pomiędzy trzema stronnictwami: United Earth Federation, Aeon Illuminate oraz Cybran Nation. Gra ukazała się pod tytułem Supreme Commander, jako że twórca nie ma praw autorskich do tytułu (posiadał je nieistniejący Cavedog).

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone