Game Editor 1.4.0 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Game Editor 1.4.0

Program properties
Rozmiar 29.30 MB
Wydawca
Strona internetowa http://game-editor.com/Main_Page
Licencja GNU GPL (GNU General Public License)
Data wysłania 17.5.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 84

Opis wydawcy

Narzędzie o nazwie Game Editor to bardzo ciekawe oprogramowanie, stanowiące w istocie samodzielny pakiet przeznaczony do jednego tylko celu: tworzenia gier. W przeciwieństwie do wielu podobnych narzędzi tego typu, jest to bardzo, bardzo rozbudowane narzędzie, pozwalające na tworzenie rozbudowanych, zaawansowanych gier.

Program oferuje między innymi środowisko oparte na zasadzie Event-Driven Development, które oferuje propagowanie zdarzeń do innych podmiotów, wiele poziomów w jednym pliku, odszukiwanie podmiotu na różnych poziomach, szczegółową kontrolę Z, wiele animacji na jednym podmiocie, zestawy podmiotów powiązanych, możliwości klonowania i usuwania podmiotów, tworzenie ścieżek podmiotów, generowanie obrazu pełnoekranowego, lub okienka, konfigurowalną rozdzielczość i ilość klatek na sekundę, konfigurowalny format audio, globalne i lokalne skrypty oraz zmienne, generowanie samodzielnych gier dla platform Windows, Pocket PC, PC Handheld, Smartphone, GP2X i Linux oraz możliwości importowania plików w formatach JPEG, GIF, PNG, BMP, PCX, TGA, XPM, XCF, LBM i TIF (grafika), Ogg Vorbis, WAV, Mid, MOD, S3M oraz XM (muzyka) oraz WAV, VOC, IFF i 8SVX (efekty dźwiękowe).

Wspierane platformy obejmują system Windows (95, 98, Me, NT, 2000, 2003, XP, Vista), PC / Windows na telefon komórkowy, Handheld PC, Windows Mobile Smartphone, GP2X oraz platformy Linux. Połączenie ogromnej ilości możliwości i wielu opcji pozwala na szybkie i wygodne wykorzystanie go do tworzenia gier (istnieje zaawansowana graficznie gra oferująca pełny gameplay zakodowana w mniej niż dwie godziny za pomocą GC!).

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone