Morrowind Code Patch 2.0 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Morrowind Code Patch 2.0

Program properties
Rozmiar 5.86 MB
Wydawca
Strona internetowa http://oblivion.nexusmods.com/mods/19510
Licencja Freeware
Data wysłania 17.5.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 150

Opis wydawcy

Morrowind Code Patch (MCP) jest stworzoną przez Hrnchamd i Psyringe modyfikacją do Elder Scrolls III: Morrowind, która ma naprawić błędy i problemy w Morrowind, które nie mogą zostać naprawione tylko z użyciem The Elder Scrolls Construction Set. Jest to jeden z tzw. niezbędnych modów.

Instalacja i uruchomienie patcha odbywa się za pomocą przyjaznego dla użytkownika front-end, w którym gracz wybiera które elementy chce zainstalować, a które nie. Jest to niezmiernie przydatny i rozbudowany patch, który pozwala między innymi na naprawienie błędów w zapisie gry powodujących uszkodzenia zapisanych stanów gry, także pozwalając na dodawanie modów do savegame bez najmniejszego problemu. Inne opcje to między innymi ulepszone oczyszczanie pamięci ze śladów po rzucanych czarach, ukazywanie przezroczystych elementów w inwentarzu poprawnie, naprawienie umiejętności Mercantile i Unarmored, czarów przywracających atrybuty, naprawienie kalendarza, poprawienie kupców i ich mechaniki, naprawienie statystyk wampirów, a także naprawienie usposobienia i wielu innych elementów. Poprawiono także takie dotychczas uszkodzone elementy gry jak śledzenie stanu zbroi w trakcie walki z nieuzbrojonymi stworami, efekty czaru oślepienie, pokazywanie paska zdrowia NPCów w trakcie walki, naprawienie efektu, jaki usposobienie ma na człowieka, poprawienie problemów z inwentaryzacją, jak i błędy w wykrywaniu działania mikstur i ich składników poprzez funkcjonalność quickslot.

Każdy z tych elementów może być wybierany niezależnie od siebie bez najmniejszych problemów.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone