Firefox 23.0.1 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Firefox 23.0.1

Program properties
Rozmiar 13.76 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.mozilla.org/
Data wydania 17.10.2011
Licencja Freeware
Data wysłania 17.10.2011
System
  • Windows 2000/Xp/Vista/7
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 4/5
  • Pobrań 4357

Opis wydawcy

Przeglądarka Firefox jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych na świecie. Szacunkowo w Polsce wybiera ją ponad 50% osób korzystających z internetu. Rozpoczęty rozwój został zainicjowany w 2002 roku i trwa po dziś dzień.

Najnowsza przeglądarka Mozilla została zaopatrzona w nowy silnik Gecko 2.0. Silnik przechodzi pełne rekomendacje W3C, mające związek już z HTML5.

Z założenie przeglądarka ma być niezawodna i szybka. Założyciele Mozilli doszli do wniosku że aby przyśpieszyć rozwój szybkiego przeglądania stron, muszą zminimalizować zawartość oprogramowania do najpotrzebniejszych funkcji. Wpływa to na jakość, szybkość i większe bezpieczeństwo obecnej przeglądarki. Oczywiście zawsze istnieje możliwość doinstalowania dodatkowych funkcji za pomocą wtyczek.

Aplikacja została wyposażona w możliwość sprawdzania pisowni, a także w prosty menadżer pobierania plików, użyteczny w czasie zrywania połączeń internetowych – oferuje wznowienie aktualnie pobieranego pliku.Sam interfejs stał się niezwykle prosty i intuicyjny, a pod względem wizualnym bardzo estetyczny. Do estetyki wyglądu zastosowano elementy Aero. Wszelkie dodatkowe opcje znajdziemy pod dużym przyciskiem umieszczonym w górnej lewej części ekranu.

Podczas uszkodzenia danej wtyczki (np. Flash) sama przeglądarka nie ulega uszkodzeniu, a jedynie dana wtyczka. Pozwala to sprawnie izolować błędy wywołane przez niektóre strony WWW, nie tracąc przy tym cennych danych.

Możliwość w pełni rozszerzenia Firefox\\\'a jest w pełni doceniana przez amatorów drobnego oprogramowania. Bezpłatne aplikacje (rozszerzenia) pozwalają umocnić pozycję samej przeglądarki, przez przywiązanie użytkowników do konkretnych rozwiązań.

4/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone