FlashGot 1.5.5.8 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

FlashGot 1.5.5.8

Program properties
Rozmiar 0.32 MB
Wydawca
Strona internetowa http://flashgot.net/
Licencja Freeware
Data wysłania 17.10.2011
System
  • Windows 95/ME/2000/Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 3/5
  • Pobrań 0

Opis wydawcy

Jak się okazuje, pobieranie plików FLV nigdy nie było łatwiejsze. Wszystko dzięki aplikacji FlashGot, która służy właściwie jako dodatek do popularnej przeglądarki Firefox.

Oczywiście istnieją inne programy tego typu: Down Them All, Downloaders czy Download Assistant. Rozszerzenie nie wymaga specjalnej znajomości komputera, ani żadnej instrukcji obsługi, która jest prosta i intuicyjna. Każdy początkujący użytkownik komputera poradzi sobie z jego obsługą.

Z wybranych możliwości, ciekawostką jest z pewnością funkcja do przechwytywania wideo. Zarówno z paska narzędzi skrótów jak i menu możemy rozpocząć automatyczne pobieranie rozpoznanego już wcześniej wideo. Po wyborze lokacji w której zostanie zapisany plik, przechodzimy do menadżera pobierania plików, a także do dodania rozszerzeń plików, które w danym momencie rozpoznasz, w trakcie procesu pobierania.

Podczas przeglądania naszych ulubionych stron, aplikacja rozpoznała wideo, które następnie automatycznie pobrała. Jest to program niezwykle przyjazny dla użytkownika, często polecany lub nawet zalecany dla użytkowników Firefoksa, którzy od czasu do czasu chcą pobrać pliki wideo w formacie FLV. Pomaga także ściągać strony w całości lub z jej niepełną zawartością.

Podstawowe programy które zachodzą w ingerencję programu to m.in. akceleratory FlashGet, Free Download Manager, Internet Download Accelerator, Internet Download Manager, LeechGet, Mass Downloader, klient torrent BitComet czy choćby z popularnym klientem pocztowym Thunderbird.

3/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone