Adobe Flash Player 11.8.800.175 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Adobe Flash Player 11.8.800.175

Program properties
Rozmiar 3.54 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.adobe.com/
Data wydania 17.10.2011
Licencja Freeware
Data wysłania 17.10.2011
System
  • Windows 2000/Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 4/5
  • Pobrań 0

Opis wydawcy

Adobe Flash Player to popularna wersja rozszerzenia dla internetowych przeglądarek (m.in. Google Chrome, Opera, IE, Firefox czy SeaMonkey). Dzięki niej odwiedzane strony zapewniają nam multimedialną treść, opartą nie tylko o filmy, ale i reklamy (dość natrętne).

 

Z pewnością denerwuje fakt iż Adobe Flash Player pożera znaczną część procesora, co w ekstremalnych przypadkach prowadzi do magicznych 100%. Apple podjął więc decyzję, o braku wsparcia playera Flash na rzecz HTML5, w nowych systemach operacyjnych. Dzięki możliwością jakie oferuje HTML5, Adobe może czuć się w pełni zagrożone szczególnie teraz, widząc coraz to większe poparcie dla nowszej wersji językowej.

Wedle producenta Adobe Flash Player 11 zapewnia obsługę akceleracji sprzętowej grafiki. Użyta tu nowa technologia Stage3D, przynosi o wiele lepsze rezultaty niż jej poprzednicy. Przykładowo połączenie 2D i 3D, jest w tej chwili 1000 razy szybsze niż miało to miejsce w poprzednich wersjach popularnego playera. Obecnie technologia wspierana jest przez komputery osobiste, lecz wkrótce ma być zastosowana dla urządzeń mobilnych.

Możliwe że HTML5 w pewnym sensie może zdetronizować pozycję Adobe,w punkcie jako dominujący kod multimedialny w internecie. Wielce prawdopodobne że nie stanie się to w chwili obecnej, gdyż nie znamy dokładnych standardów HTML 5. Jedno jest pewne. Adobe Flash Player jest koniecznością, która podtrzymuje rozwój stron WWW, a o jej aktualizacji trzeba stale pamiętać, gdyż poprawki (tak jak obecna 11 wersja) mogą okazać się niezwykle przydatne.

 

4/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone