Google Chrome 29.0.1547.76 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Google Chrome 29.0.1547.76

Program properties
Rozmiar 22.56 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.google.com/
Data wydania 17.10.2011
Licencja Freeware
Data wysłania 17.10.2011
System
  • Windows 2000/Xp/Vista/7
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 0

Opis wydawcy

Google Chrome jest pięta achillesową dzisiejszych przeglądarek stron WWW. Aktualnie zdobywa coraz to większe uznanie na rynku światowym, powoli detronizując popularnego Firefoksa. Nagły przyrost użytkowników Chrome, jest spowodowany coraz to szybszym rozwojem aplikacji webowych. Szybkość oraz stabilność działania to jej główne atuty, ale przeglądając strony WWW zauważymy lekkość, a szczególnie zauważą ją właściciele słabszych komputerów osobistych (np. posiadacze netbooków).

Wykorzystywany silnik to stary i popularny WebKit, wykorzystywany choćby w przeglądarce od Apple. Aplikacja pozwala na podstawowe czynności związane z przeglądaniem stron, grupowaniem kart czy blokując wyskakujące okienka spam.

Sama przeglądarka posiada za to ogromny zbiór aplikacji i rozszerzeń (podobny do Firefoksa), które możemy zainstalować z poziomu WebStore od Google. Znajdziemy tam mnóstwo przydatnych aplikacji, czyniąc ze zwykłej przeglądarki poważną, w pełni multimedialna aplikację.
Oferowane rozszerzenia to m.in. tłumaczenie stron WWW w trybie rzeczywistym, dokumenty dostępne z każdego miejsca w sieci, możliwość głosowej kontroli nad przeglądarką, funkcji czytnika głosowego czy choćby o popularnej grze Angry Bird nie wspominając.

Całość uzupełnia niezwykle minimalistyczny wygląd, oferując dzięki temu przejrzystość i lekkość, a sam interfejs dostosowuje swój wygląd (przezroczystość) do aktualnie zainstalowanego systemu. Sam użytkownik zyskuje na znacznie większej przestrzeni, która zdecydowanie zwiększa komfort pracy z przeglądarką.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone