Internet Explorer 9 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Internet Explorer 9

Program properties
Rozmiar 17.39 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.microsoft.com/poland
Data wydania 17.10.2011
Licencja Freeware
Data wysłania 17.10.2011
System
  • Windows Vista/7
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 4/5
  • Pobrań 278

Opis wydawcy

Aplikacja Internet Explorer 9 jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych przeglądarek stron WWW na świecie. Przyczyną tak ogromnego rozgłosu jest fakt, iż producentem jest Microsoft. Jak wiemy wspomniana firma, skupia się na tworzeniu systemu operacyjnego, i nie zobowiązująco zaopatrza nas już na starcie w wspomniana aplikację. Monopol, monopolem jednak nowa odsłona IE jest zdecydowanie lepsza od poprzedników.

Z historii życia przeglądarki można wywnioskować że zawsze była dziurawa i mało bezpieczna podczas surfowania w sieci. Wkraczające w tamtym okresie przeglądarki, reklamując swoja niezawodności i pełne bezpieczeństwo, zyskiwały coraz większy udział w rynku. Od pewnego czasu Microsoft zaczął prężnie rozwijać swoją dawną dumę, przez chęć nawiązania dobrej walki z konkurencją.

Nowa przeglądarka w pełni obsługuje nowe standardy wytyczone przez CS3 (krawędzie, slektory etc.) oraz HTML5, który staje się ostatnio popularniejszy od Flasha. Oczywiście wspomniana wersja przeglądarki, radzi sobie ze wszystkimi obecnie stosowanymi standardami.

W nowej, odsłonie aplikacji znajdziemy popularny silnik. Java nigdy nie należała do demona prędkości, co jednak widocznie ulega zmianie w jej najnowszej odsłonie, poprawiając całą wydajność przeglądanych stron. Dzięki dodatkowej akceleracji sprzętowej, szybkość z jaką radzi sobie najnowszy Explorer wywiera pozytywne emocje.

Sam wygląd uległ znacząco zmianie, skupiając się (jak konkurencja) na jak najbardziej uproszczonym interfejsie, przez zminimalizowaną ilość przycisków i odnośników do narzędzi, opcji czy edycji strony.

4/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone