Opera 16.0.119 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Opera 16.0.119

Program properties
Rozmiar 29.91 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.opera.com/
Data wydania 17.10.2011
Licencja Freeware
Data wysłania 17.10.2011
System
  • Windows 2000/Xp/Vista/7
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 161

Opis wydawcy

Opera to jedna z najbardziej niedocenianych przeglądarek. Z możliwości jakie przeglądarka oferuje, załapuje się na marne kilka procent uzyskiwanych na całym świecie. Rozpoznawalna za wysoką skuteczność, właściwie małą awaryjność i pełne bezpieczeństwo. W testach otrzymuje pełną zgodność z W3C.

Z całą pewnością nie można odmówić jej innowacyjności i ciągłej chęci zmiany. Twórcy zapewniają o szybkim działaniu silnika JavaScript, a także o szybkości samej aplikacji, co w ich mniemaniu daje pełen kombajn, szybkości i możliwości.

Jak każda obecna już przeglądarka, Opera wyposażona jest w podstawowe czynności pomagające w codziennym przeglądaniu internetu. Otrzymujemy możliwość grupowania odpowiednich kart (możliwość zgrabnego przemieszczenia z jednego na drugi) oraz spinania ich w przypadku niefortunnego zamknięcia strony.

Z samą instalacją przychodzą jednak korzystne zmiany. Z pewnością jedną z nich jest stary ale wciąż ulepszany wbudowany klient poczty. Dzięki tej funkcji jesteśmy zawsze na bieżąco z odczytywaniem wiadomości, a w szczególności oszczędzamy pamięć na inne zbędne aplikacje jak klient pocztowy. Twórcy postanowili także wprowadzić wciąż ulepszaną kontrolę nad przeglądarką, wykonywaną przez zręczne gesty myszy. Warto wspomnieć także o zainstalowanym kliencie IRC.

Wygląd ulega ciągłej modyfikacji, jest świeży, lekki i z całą pewnością przypadnie do gustu każdemu, kto uprzednio korzystał z przeglądarek typu IE lub Google Chrome. Tutaj także zastosowano pełny minimalizm, poprawiając komfort pracy z przeglądarką.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone