Ad-Aware Free Internet Security 9.5 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Ad-Aware Free Internet Security 9.5

Program properties
Rozmiar 9.56 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.lavasoftusa.com/
Data wydania 18.10.2011
Licencja Freeware
Data wysłania 18.10.2011
System
  • Windows 2000/Xp/Vista/7
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 4/5
  • Pobrań 138

Opis wydawcy

Prezentowana aplikacja Ad-Aware Free Internet Security 9 jest dość znanym narzędziem, przeznaczonym do dokładnej ochrony systemu Windows. Aplikacja ochrania nie tylko samą zawartość systemu, ale także wszystkich jego komponentów.

Wykonywana prac jest w szczególności zalecana w czasie rzeczywistym. Właśnie taką opcję znajdziemy wśród szerokiej gamy funkcji. Oczywiście wymaga to dość wydajnych podzespołów naszego komputera, dlatego z tej funkcji skorzystają tylko nieliczni.

Program Ad-Aware Free Internet Security przeznaczony jest do dokładnej ochrony danych, które często narażone są przez złośliwe oprogramowanie, trojany, wirusy, kelogery czy rootkity. Zagrożenie nie jest tylko podstawowym elementem internetu. Możliwość szpiegowania i zbierania prywatnych informacji ma wiele aplikacji zainstalowanych w naszym systemie operacyjnym.

Spore możliwości infekcji mogą być także spowodowane po pozostałościach jakieś odinstalowanej aplikacji. Spore problemy mogą wynikać także z plików cookies, które gromadzą przeglądarki internetowe. Są tam informacje często osobiste i poufne, a dostęp do nich z pewnością by nam zaszkodził. Aplikacja współpracuje więc z Internet Explorer, Firefox, Chrome i Opera.

Wygodna obsługa nie sprawi problemów początkującym użytkownikom. Aplikacja została tak zaprogramowana, że wszystkie czynności związane z czyszczeniem od złośliwego oprogramowania, można wykonać za pomocą jednego kliknięcia w przycisk. Dowodzi to prostocie jaką zastosowali producenci oprogramowania.

4/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone