CWShredder 2.19 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

CWShredder 2.19

Program properties
Rozmiar 0.50 MB
Wydawca
Strona internetowa http://pl.trendmicro-europe.com/
Data wydania 18.10.2011
Licencja Freeware
Data wysłania 18.10.2011
System
  • Windows ME/2000/Xp/Vista/7
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 4/5
  • Pobrań 100

Opis wydawcy

Prezentowana aplikacja CWShredder jest przeznaczona do całkowitego i dokładnego usuwania oprogramowania szpiegującego. Mogą to być różnego rodzaju pozostałości po odinstalowanych aplikacjach, które zręcznie monitorują i wysyłają nasze poufne dane.

Wielkim problemem światowego internetu jest bezpieczeństwo. Za pomocą sieci wymieniamy się tysiącem plików rocznie, ściągamy przeróżne aplikacje, filmy czy muzykę. Trzeba więc przyznać, że większość pobieranych rzecz jest zainfekowana przez różnego rodzaju wirusy i trojany (w szczególności pliki ściągane z niewiadomego źródła). CWShredder jest to aplikacja podobna do takich programów jak Hijackers, CoolWwwSearch, YouFindAll. Z całą pewnością posłuży nam do skutecznego zwalczania powyższych zagrożeń, które są bolączką dzisiejszego internetu.

Oprogramowanie radzi sobie nie mniej dobrze z zagrożeniami, które płyną za pośrednictwem przeglądarek internetowych. Często złośliwe oprogramowanie jest w stanie zmienić nam ustawienia danej przeglądarki, instalując dodatkowe wyszukiwarki na jej pasku czy zmieniając pierwszą stronę startową.

Obsługa programu CWShredder jest w zasadzie prosta i właściwie każdy użytkownik, który wcześniej obsługiwał tego typu aplikacje, z całą pewnością poradzi sobie i tą. Do podstawowych funkcji aplikacji należy wyszukiwanie (skanowanie), a następnie próba wyeliminowania potencjalnego zagrożenia.

Program jest w zupełności darmowy i często polecany jako typowe uzupełnienie z początku wymienionych aplikacji, które niezbyt dobrze radzą sobie z komponentami Hijackers.

4/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone