Spybot Search & Destroy 2.1.21 SR2 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Spybot Search & Destroy 2.1.21 SR2

Program properties
Rozmiar 35.09 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.safer-networking.org/
Data wydania 18.10.2011
Licencja Freeware
Data wysłania 18.10.2011
System
  • Windows 95/ME/2000/Xp/Vista/7
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 4/5
  • Pobrań 103

Opis wydawcy

Program Spybot Search & Destroy jest jednym z najlepszych programów przeznaczonych do sprawnego wyszukania i następnie dokładnego wyeliminowania złośliwego oprogramowania, typu spyware czy keylogger.

Aplikacja skutecznie eliminuje zagrożenie, które potencjalnie zagraża naszym danym osobistym, często bardzo poufnym. Program zawiera o wiele bardziej rozległą bazę złośliwego oprogramowania, niż bardziej popularny Ad-aware. Dzięki temu jest bardziej skuteczny w przeprowadzanych działaniach. W przypadku omyłkowo usuniętej aplikacji czy wpisu, program oferuje pełną odwracalność dokonanych wcześniej zmian.

Przez specjalnie zaprogramowany algorytm zręcznie wyszukuje potencjalnie niebezpieczne pliki. Spybot Search & Destroy zaleca się do usuwania keyloggerów (np. Hellz Little Spy, IAmBigBrother), trojanów (np. NetBUIE, wbeCheck), komponentów szpiegujących (np. ClickTillUWin, Comet Cursors) czy dialerów (np. HighSpeed Connector, InterFun, MainPean)

Pomimo licznych funkcji obsługa Spybot Search & Destroy jest dziecinnie prosta. Żaden użytkownik nie powinien mieć z nią żadnych problemów, nawet w przypadku błędnie dokonanej czynności (możliwość przywrócenia wcześniejszych ustawień). Dodatkowym atutem jest dobra polonizacja. Wygląd jest lekki i z pewnością bardzo skromny, co w żadnym razie nie umniejsza aplikacji.

Aplikacja nie jest zasobożerna i z całą pewnością będzie dobrze działać i na starszych maszynach, co jest kolejnym niewątpliwym atutem Spybot Search & Destroy. Aktualizacja następuje automatycznie po instalacji oprogramowania i analogicznie podczas każdego startu, aplikacja sprawdza najnowszą dostępną wersję.

4/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone