Windows Defender 1.1.1593.0 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Windows Defender 1.1.1593.0

Program properties
Rozmiar 4.80 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.microsoft.com/poland
Data wydania 18.10.2011
Licencja Freeware
Data wysłania 18.10.2011
System
  • Windows Xp/Vista/7
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 3/5
  • Pobrań 108

Opis wydawcy

Aplikacja Windows Defender przeznaczona jest do skutecznej ochrony i bezwzględnego bezpieczeństwa przed szkodliwym i szpiegującym oprogramowaniem jak spyware, rootkity, dialery czy keyloggery.

Program został wydany jako bezpłatne narzędzie do skutecznej ochrony systemu Windows. Producentem aplikacji jest sam Microsoft (rzadko zdarza się by rozdawał coś za darmo). Skuteczna ochrona przed możliwą utratą osobistych i często poufnych danych, jest dziś kluczowym aspektem każdej ceniącej się firmy (do spraw bezpieczeństwa). Z tą myślą powstaje kolejny klient, który umożliwia skuteczna eliminację zagrożeń płynących z sieci. Posiada wbudowany skaner, który dzięki skutecznemu algorytmowi szybko wykryje potencjalne niebezpieczeństwa zagrażające naszej prywatności, a następnie skutecznie je wyeliminuje.

Microsoft zaoferował także możliwość rzeczywistej pracy i kontroli nad przepływem informacji, w celu wyeliminowania szkodnika zanim trafi do systemu operacyjnego Windows. Program monitoruje wszelkie zmiany, które zachodzą podczas pracy z systemem.

Windows Defender posiada także funkcję skutecznej blokady podejrzanych procesów, bez uprzedniej ich deinstalacji. Z pewnością zaoszczędzi to wiele nerwów, w przypadku omyłkowego usunięcia wybranych komponentów Windows. Dodatkowe bezpieczeństwo oferuje usługa SpyNet, która pozwala dzielić się między użytkownikami, informacjami o występujących szkodnikach.

Z obsługa aplikacji powinni poradzić sobie zarówno bardziej zaawansowani użytkownicy komputera, jak i ci początkujący (dzięki wbudowanemu kreatorowi akcji).

3/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone