HijackThis 2.0.5 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

HijackThis 2.0.5

Program properties
Rozmiar 1.31 MB
Wydawca
Strona internetowa http://pl.trendmicro-europe.com/
Data wydania 18.10.2011
Licencja Freeware
Data wysłania 18.10.2011
System
  • Windows ME/2000/Xp/Vista/7
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 4/5
  • Pobrań 165

Opis wydawcy

HijackThis to jeden z najbardziej cenionych i rozpoznawalnych programów na świecie. Przeznaczony jest dla osób, które muszą uporać się ze szkodliwym i często niebezpiecznym oprogramowaniem. Aplikacja to dobry wybór dla osób często korzystających z zasobów światowej sieci lub odwiedzających w znacznych ilościach podejrzane strony.

Dzięki rewelacyjnej skuteczności, uporanie się ze złośliwym komponentem nie stanowi już problemu. Jedną z podstawowych i problematycznych bolączek dzisiejszego internetu jest bezpieczeństwo, a raczej jego uwzględnianie w codziennej pracy z komputerem. Często odwiedzając różne strony i ściągając z nich różne pliki, można nabawić się czynności chorobowych, które odczuje mocno nasz sprzęt. Czasem może to być coś niewinnego, aczkolwiek bardzo irytującego, jak choćby zmieniająca się strona startowa czy instalacji dodatkowych pasków narzędzi w przeglądarce, bez uprzedniej akceptacji.

W czasie pracy aplikacja generuje odpowiednia listę podejrzanych wpisów, uwzględniając to w odpowiednich miejscach. Miejscowo jesteśmy w stanie naprawić, bądź całkowicie usunąć nieinteresujący nas komponent wybranej przeglądarki. Istnieje także możliwość zapisu, wcześniej sporządzonego raportu, w celu późniejszej analizy czy konsultacji z ekspertem, lub konkretnej pomocy użytkowników internetu.

Zaleca się to przede wszystkim osobom początkującym, gdyż aplikacja przeznaczona jest raczej dla osób o pewnej wiedzy komputerowej. Sam wybór opcji i opanowanie funkcji nie sprawia problemu. Dodatkowo HijackThis jest niezwykle lekki i nie odczuwalny przez system, dzięki czemu jest dobrym narzędzie do pracy na starszych maszynach komputerowych.

 

4/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone