RealPlayer 16.0.3.51 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

RealPlayer 16.0.3.51

Program properties
Rozmiar 37.19 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.real.com/
Data wydania 18.10.2011
Licencja Freeware
Data wysłania 18.10.2011
System
  • Windows ME/2000/Xp/Vista/7
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 4/5
  • Pobrań 162

Opis wydawcy

Program RealPlayer jest jednym z najbardziej popularnych odtwarzaczy i odbioru transmisji wideo na świecie. Firma Real Networks postanowiła wydać kolejną wersję tej dobrze znanej aplikacji. Aplikacja pozwala na przesył transmisji audio- wideo w czasie rzeczywisty. Oznacza to że aktualnie odbierana transmisja jest ściągana „w locie” i na bieżąco odtwarzana.

Real Audio i Video służy do transmisji radia lub telewizji przez internet i jest jednym z najbardziej rozpowszechnionych tego typu formatów na świecie. Dodatkowo aplikacja służy jako zwykły odtwarzacz plików audi-wideo (obsługuje większość formatów). Odtwarzany plik może być zawartością dysku twardego, nośnika danych lub płyt CD/DVD. Program ponadto posiada dodatkową i dość niespotykaną funkcję (w tego typu programach) nagrywania płyt Audio CD, bezpośrednio w czasie odtwarzania jakiejkolwiek zawartości.

RealPlayer to także przeglądarka internetowa stron WWW, która została sprytnie wbudowana w samą aplikację, lecz określana jest jako niezbyt przydatna funkcja, która dodatkowo spowalnia program. Program ma ponad przeciętne wymagania sprzętowe i starsze komputery mogą mieć problem z podstawową obsługą (transmisja wideo).

Aplikacja pod względem wyglądu jest bardzo przystępna i nowoczesna. Cechuje ją świeżość i lekkość, co pozytywnie wpływa na komfort pracy z programem RealPlayer. Również sami możemy nadać odpowiedni jej wygląd wgrywając interesująca nas skórkę.

Ponad to program nie sprawia trudności w obsłudze i każdy początkujący użytkownik komputera nie będzie miał trudności z opanowaniem podstawowych funkcji.

4/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone