Winamp 5.65 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Winamp 5.65

Program properties
Rozmiar 12.01 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.nullsoft.com/
Data wydania 18.10.2011
Licencja Freeware
Data wysłania 18.10.2011
System
  • Windows ME/2000/Xp/Vista/7
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 4/5
  • Pobrań 691

Opis wydawcy

Program Winamp już dzielnie od kilku lat służy nam jako odtwarzacz plików audio i wideo. Jak wiadomo aplikacja nie traci z wiekiem na olbrzymiej popularności i z chęcią dalej jest pobierana przez miliony osób na świecie.

Nowa wersja to nowe zmiany. Założenia samej aplikacji, co do funkcjonalności i pierwotnego zamysłu zostały usprawnione o kolejne mniej lub bardziej przydatne opcje. Z pewnością jedną z nich jest możliwość zgrywania płyt Audi CD do takich formatów jak MP3, WMA czy AAC. Zajmuje to szacunkowo nie wiele czasu, a jakość wykonanej kompresji jest naprawdę imponująca. Dostępna jest także całkowicie nowa funkcja – nagrywanie płyt CD/DVD. Dostępna w wersji darmowej nagrywa tylko z prędkością x2 (w płatnej do x48).

Kolejnym asem jest możliwość odtwarzania internetowego radia oraz transmisji stacji wideo. Nie było by w tym nic niezwykłego, gdyby nie fakt iż ostatnio producenci Winampa postawili na wsparcie dla technologii Flash.

Jedną z lepszych funkcji programu muzycznego jest możliwość wyszukiwania podstawowych informacji o danym artyście. Producenci postanowili jeszcze bardziej rozszerzyć możliwości Winampa. W najnowszej odsłonie udostępniona została funkcja, służąca do wyszukiwania tekstu wykonywanej aktualnie piosenki.

Ponad to aplikacja umożliwia synchronizację z większością dostępnych urządzeń na rynku. Sam wygląd aplikacji uległ małej metamorfozie, prezentując się bardziej okazale, niż to miało miejsce dotychczas. Obsługa należy do łatwych i przyjemnych, nie sprawiając problemów z codzienną pracą.

4/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone