MediaMonkey Standard 4.0.7.1511 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

MediaMonkey Standard 4.0.7.1511

Program properties
Rozmiar 7.68 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.mediamonkey.com/
Data wydania 18.10.2011
Licencja Freeware
Data wysłania 18.10.2011
System
  • Windows ME/2000/Xp/Vista/7
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 4/5
  • Pobrań 110

Opis wydawcy

Prezentowana aplikacja MediaMonkey w wersji Standard przeznaczona jest do całkowitego przebudowania zasobów naszych pokaźnych list plików audi. Narzędzie służy do katalogowania takich plików jak MP3, OGG, WMA, WAV, CDA itp.

Aplikacja bardzo skutecznie spełnia swoje założenie, katalogując pliki które znajdują się na dysku twardym naszego komputera, płycie CD/DVD czy w internecie. Kolejną funkcją jest możliwość odtwarzania muzyki, co raczej nie powinno nikogo dziwić. Sama aplikacja udostępnia także możliwość zgrywania utworów audio z płyt CD do popularnych formatów takich jak MP3, WAV czy OGG.

Mało spotykaną zaletą w tego typu programach jest możliwość wprowadzenia korekt w wydobywanych dźwiękach audio. Tworzenie statystyk czy generowanie raportów zostało wdrożone do podstawowych funkcji aplikacji MediaMonkey.

MediaMonkey w wersji Standard ponadto oferuje nagrywanie płyt Audio CD i z samą zawartością plików MP3. Umożliwia konwertowanie plików audio na popularnie użytkowane formaty. Pełna synchronizacja z przenośnymi urządzeniami jest kolejnym atutem, który warto rozważyć przed podjęciem decyzji o instalacji oprogramowania. Ostatnią funkcją jaką dysponuje program jest możliwość ukazania informacji o danym albumie (potrzebna do tego łączność z internetem). Trzeba dodać że częste aktualizacje programu to także ogromny plus.

Wygląd aplikacji stoi na dobrym poziomie, a interfejs jest bardzo przyjazny dla początkujących użytkowników. Sama obsługa aplikacji jest bardzo prosta i nie powinna sprawić nikomu żadnych problemów.

4/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone