QuickTime Alternative 3.2.2 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

QuickTime Alternative 3.2.2

Program properties
Rozmiar 17.87 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.k-litemegacodecpack.com/
Data wydania 18.10.2011
Licencja Freeware
Data wysłania 18.10.2011
System
  • Windows 95/ME/2000/Xp/Vista/7
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 3/5
  • Pobrań 119

Opis wydawcy

Bardziej zaawansowani wiekiem użytkownicy komputera, z całą pewnością znają zalety i funkcje aplikacji QuickTime. Multimedialna aplikacja została stworzona przez firmę Apple dla systemów MacOS i Windows. Aplikacja została przeznaczona do oglądania w czasie rzeczywistym strumieni audio-wideo udostępnionym za pomocą sieci.

Aplikacja uprzednio analizuję możliwości danego łącza internetowego, optymalizując jakość obrazu, tak by ten nie powodował żadnych znanych nam „przycięć”. Umożliwia więc bezproblemowe oglądanie fragmentów wideo, jak i małych zwiastunów kinowych produkcji.

QuickTime Alternative to okrojona wersja jej większej siostry. Bez problemów radzi sobie z odtwarzaniem podstawowych formatów QuickTime, bez konieczności pełnej instalacji programu QuickTime Player. Wspierane formaty to QT, 3GP czy choćby MOV. Aplikacja umożliwia odtwarzanie wszelkich mediów występujące na stronach WWW, które wymagają uprzednio zainstalowanego programu Quicktime.

Przeznaczona wersja jest alternatywą dla starszych komputerów o słabszej akceleracji sprzętowej. W szczególności dla starszych systemów operacyjnych takich jak Windows 95,98,ME i 2000. Aplikacja QuickTime Alternative nie jest zasobożerna, dzięki skutecznej optymalizacji samego oprogramowania, jak i minimalizmowi i odczuwalnej lekkości w wyglądzie.

Podczas instalacji zostaną zainstalowane pakiety: Media Player Classic, kodeki QuickTime, rozszerzenia do popularnych przeglądarek, rozszerzenie extra dla QuickTime oraz filtr DirectShow dla QuickTime.

3/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone