K-Lite Codec Pack 10.0.5 Full Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

K-Lite Codec Pack 10.0.5 Full

Program properties
Rozmiar 24.71 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.codecguide.com/
Data wydania 18.10.2011
Licencja Freeware
Data wysłania 18.10.2011
System
  • Windows 2000/Xp/Vista/7
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 154

Opis wydawcy

Znany pakiet K-Lite Codec Pack przeznaczony jest do umożliwienia odtwarzania wielu formatów. Pakiet ten umożliwia pełne wsparcie dla większości znanych nam formatów wideo i audio. Pełna wersja pakietu obsługuje największą możliwą ilość formatów audio i wideo. Opcja Full jest dla zaawansowanych użytkowników i osób które potrzebują go w celach edycji i odkodowania aktualnie odtwarzanego wideo.

K-Lite Codec Pack jest bazą kodeków VFW/ACM, a także pokaźnym zbiorem filtrów DirectShow, oraz innych niezbędnych narzędzi, potrzebnych do prawidłowej pracy aplikacji wideo. Dodatkowo wspomniana wcześniej wersja Full, obsługuje kodowanie plików, a także możliwość odtwarzania plików multimedialnych poprzez program Media Player Classic.

Z pewnością pakiet K-Lite Codec Pack w wersji Full obsłuży kilka ciekawszych formatów – poniżej mała lista (nie wymieniając tych, które są uznawane za podstawowe).

Obsługiwane kodeki wideo DirectShow to XviD, DivX, CoreAVC, On2 VP6, On2 VP7, MPEG-1 / MPEG-2. Obsługiwane kodeki wideo VFW to XviD, DivX Pro, x264, On2 VP6, On2 VP7, Intel Indeo, Intel I.263, huffyuv, I420 (Helix), YV12 (Helix). Obsługiwane filtry wideo DirectShow to XviD, DivX, CoreAVC, On2 VP6, On2 VP7, MPEG-1 / MPEG-2.

Pakiet jest w pełni zoptymalizowany i nie odczuwalny przez system z chwilą jego działania. Sama instalacja przebiega bez większych problemów, a podstawowa konfiguracja w zupełności wystarcza by cieszyć się odkodowanym obrazem audio-wideo. Dodatkowo warto podkreślić iż wszystko co otrzymujemy jest całkowicie bezpłatne.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone