foobar2000 1.2.9 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

foobar2000 1.2.9

Program properties
Rozmiar 3.05 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.foobar2000.org/
Data wydania 18.10.2011
Licencja Freeware
Data wysłania 18.10.2011
System
  • Windows 2000/Xp/Vista/7
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 4/5
  • Pobrań 89

Opis wydawcy

Program foobar2000 jest programem służącym do poprawnego odtwarzania plików muzycznych. Aplikacja jest bardzo znana za sprawą rewelacyjnie przesyłanej jakości dźwięku. Produkcją oprogramowania zajął się Peter Pawlowski, a sam program powstał z chwilą rezygnacji z firmy NullSoft.

Firma ta od paru lat produkuje Winampa, ale to co szumnie wyróżnia aplikację foobar2000 jest z pewnością przetwarzanie danych w 64 bitach. Zastosowana dodatkowo konwersja na sygnał 16/24 bitowy, idealnie odwzorowuje dźwięk i poprawia wrażenia słuchowe.

Oprogramowanie rozpoznaje wszystkie popularne i mniej popularne formaty audio. Warto wymienić kilka z nich: MP3, MP2, Musepack, Ogg Vorbis, WAV, AIFF, VOC, AU, SND, CDDA, MPEG-4 AAC, FLAC. Ponad to foobar2000 oferuje możliwość zapisu płyt Audio CD na dysk twardy, a także oferuje konwersję do różnych formatów. Opcja edycji określonych tagów czy wsparcie strumieniowe także zostało wprowadzone do najnowszej wersji aplikacji. Standardowo dostępna jest możliwość tworzenia i odczytywania własnych playlist.

Prawdziwym skokiem jakości jest jednak możliwość edycji i dowolnej konfiguracji systemu audio, w celu poprawy jakości wydobywanego dźwięku.

Aplikacja pod względem wyglądu jest bardzo skromna. Sam autor podkreśla że stawia na lekkość, dynamikę i ciągłe dopracowywanie aplikacji pod względem technicznym. Program więc jest mało zasobożerny, a obsługa na tyle intuicyjna i prosta, iż uruchomienie i konfiguracja nie wymaga jakiś specjalnych zdolności od przeciętnego użytkownika.

4/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone