Shareaza 2.7.0.0 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Shareaza 2.7.0.0

Program properties
Rozmiar 6.87 MB
Wydawca
Strona internetowa http://shareaza.sourceforge.net/
Data wydania 18.10.2011
Licencja Freeware
Data wysłania 18.10.2011
System
  • Windows 2000/Xp/Vista/7
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 4/5
  • Pobrań 95

Opis wydawcy

Aplikacja Shareaza to niegdyś bardzo popularny i znany klient P2P. Można powiedzieć że dziś jest już tylko znany. Program wspierał aktywną wymianę plików między użytkownikami P2P. W tej chwili aplikacja potrafi połączyć się aż z czterema innymi sieciami jednocześnie. Sieci do których może się połączyć to popularne eDonkey2000, Gnutella, BitTorrent i Gnutella 2. Doskonała ingerencja między każdą z sieci P2P, sprawia iż Shareaza to jeden wielki zbiór użytkowników i dostęp do aż milionów plików.

Wspomniana ingerencja ma posiada jeszcze jedną, bardzo przydatną funkcję. Potrafi ściągnąć wybrany plik z sieci eDonkey2000, Gnutella, BitTorrent i Gnutella 2 jednocześnie. Osoby zapoznane z aplikacją z pewnością dostrzegli już społecznościową wymianę ocen i komentarzy. Podczas wyboru ściąganego pliku możemy przejrzeć co o danej aplikacji, filmie czy muzyce sądzą inni – wystawiany jest komentarz i odpowiednia dla niego ocena. Z takiej możliwości skorzysta każdy, kto już nie pierwszy raz został oszukany na „fejkowe” pliki.

Dobra optymalizacja pod kątem wydajności, z całą pewnością przydała by się opisywanemu programowi. Być może jest to spowodowane znaczącą ilością przypisanych funkcji lub samych możliwości, jak podłączenie do czterech sieci jednocześnie.

Wygląd aplikacji jest bardzo nowoczesny, gdzie dominującym kolorem jest srebrny. Panuje tu dobra przejrzystość i lekkość, co jest domeną współczesnych aplikacji. Sama obsługa aplikacji jest niezwykle intuicyjna i nie sprawi nikomu żadnego problemu.

4/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone