uTorrent 3.3.1 Build 30017 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

uTorrent 3.3.1 Build 30017

Program properties
Rozmiar 1.08 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.utorrent.com/
Data wydania 19.10.2011
Licencja Freeware
Data wysłania 19.10.2011
System
  • Windows ME/2000/Xp/Vista/7
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 4/5
  • Pobrań 129

Opis wydawcy

Aplikacja uTorrent jest jednym z najbardziej popularnych klientów sieci Torrent. Do tej pory numer trzy, obok sławnego i zwykłego klienta BitTorrent i BitComet. Sieć Torrent jest jedną z najpopularniejszych sieci na świecie. Od początku jej istnieją, po dziś dzień można zaobserwować niekończącą się popularność, przeglądając różne fora i serwisy.

Aplikacja pomaga udostępniać i wymieniać się zawartością dysku twardego z wszystkimi jej użytkownikami (zgodnie z obowiązującym prawem). Dzieje się to za pomocą specjalnie przygotowanego pliku/plików z rozszerzeniem TORRENT.

Program jest niewielkich rozmiarów, a zapotrzebowania na płynne działanie aplikacji jest bardzo małe. Nie stanowi więc problemu użytkować uTorrenta także na starszych komputerach (potrzebuje zaledwie 6 MB pamięci RAM). Po za tym cechuje go duża funkcjonalność, możliwość pobierania wielu plików jednocześnie ( rozdzielając transfer na potrzebniejsze pliki ) czy zmiana przesyłu transferu dla pobierania i wysyłania. Dodatkowo aplikacja została wyposażona w czytnik wiadomości RSS oraz czasowy wyłącznik komputera, który w chwili pobrania aplikacji, automatycznie wyłącza komputer.

Dzięki dokładnie generowanym statystykom, aplikacja uTorrent dostarcza nam wiele cennych informacji na temat tzw. seedów czy peerów i ogólnej szybkości transferu o określonej porze dnia.

Wygląd programu jest nowoczesny i lekki, nie sprawiając problemów z podstawową obsługą aplikacji. Dzięki prostocie i intuicyjnej kontroli, każdy początkujący użytkownik sieci Torrent nie odczuje przeciążających go możliwości.

4/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone