Azureus Vuze 5.1.0.0 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Azureus Vuze 5.1.0.0

Program properties
Rozmiar 8.42 MB
Wydawca
Strona internetowa http://azureus.sourceforge.net/
Data wydania 19.10.2011
Licencja Freeware
Data wysłania 19.10.2011
System
  • Windows ME/2000/Xp/Vista/7
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 4/5
  • Pobrań 99

Opis wydawcy

Program Azureus Vuze to z pewnością najbardziej popularny program sieci Torrent, wśród Polskich użytkowników. Światowa klasyfikacja miejsca jest zaraz po trzech najpopularniejszych klientach: BitTorrent, BitCommet i uTorrent. Jest to popularny klient służący do bezpośredniej wymiany plików (P2P) między użytkownikami tej samej sieci, w tym wypadku sieci Torrent.

Program samoczynnie klasyfikuje i identyfikuje wszystkie pliki z rozszerzeniem TORRENT. Oznacza to że w przypadku kliknięcia na plik z tym rozszerzeniem, program Azureus Vuze automatycznie otworzy go w celu pobrania (następuje wybór lokalizacji etc.).

Twórcy aplikacji wyposażyli ją w dość dobre funkcje. Jedną z nich jest możliwość pobierania wielu plików jednocześnie, uwzględniając przy tym transfer i priorytet na aktualnie ściągany plik. Dodatkowo oferuje możliwości ukazania podstawowych informacji o aktualnie ściąganym torrencie.

Od ostatniej wersji program przeszedł sporą rewolucję. Idąc za głosem większość, producenci postanowili usunąć większość zbędnych funkcji i znacząco poprawić wydajność i komfort pracy opisywanej aplikacji. Biorąc pod uwagę wcześniejszą wersję, aktualna uruchamia się o wiele szybciej, a samo działanie jest „lekkie” i płynne.

Wygląd zawsze stał na wysokim poziomie i pod tym względem niewiele się zmieniło. Obsługa aplikacji jest prosta i nieskomplikowana, a sama instalacja bezproblemowa. Do stabilnej pracy programu wymagane jest zainstalowane środowisko Java Runtime Enviroment, co mimo lepszej optymalizacji może sprawić niezbyt płynne działanie aplikacji na starszych komputerach osobistych.

4/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone