LimeWire 5.4.6 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

LimeWire 5.4.6

Program properties
Rozmiar 28.10 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.limewire.com/
Data wydania 19.10.2011
Licencja Freeware
Data wysłania 19.10.2011
System
  • Windows ME/2000/Xp/Vista/7
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 3/5
  • Pobrań 109

Opis wydawcy

Program LimeWire jest doskonale znany wśród użytkowników sieci Gnutella, która przeznaczona jest (tak jak inne tego typu) do bezpośredniej wymiany plików między użytkownikami własnej sieci sieci. Doskonale sprawdza się do wyszukiwania plików muzycznych, filmowych czy starszych aplikacji i oprogramowania.

Program oferuje zaawansowany tryb wyszukiwania, dzięki czemu trafniej określimy interesujący nas plik. Istnieje także możliwość wyszukiwania w oddzielnych zakładkach, co nie powoduje bałaganu i sprzyja ogólnie dobremu komfortowi pracy. Ponad to aplikacja LimeWire potrafi wznawiać przypadkowo utracone połączenia, a także wybrać odpowiednio szybkie źródło, aby znacząco skrócić czas na pobieranie wyznaczonych plików. Zaawansowana obsługa ustawień proxy, pozwoli na jeszcze bardziej bezpieczne korzystanie z aplikacji. Możliwość zmiany określonych limitów transferu (pobieranie i wysyłanie) to dodatkowa i przydatna funkcja.

Program został napisany w języku Java. Z pewnością ucieszy to osoby, które pracują na systemach taki jak m.in. Linux. Zmartwić natomiast może fakt, iż środowisko Java jest mocno zasobożerne. Wymagana więc jest lepsza jakość podzespołów komputera, a także lepsza optymalizacja.

Wygląd aplikacji jest dość lekki, ale daleki od ideałów. Gruntowna zmiana wyglądu na bardziej lekki jest uzasadniona, aby uzyskać lepszy komfort pracy z aplikacją. Obsługa jest prosta i intuicyjna, a sama instalacja bezproblemowa. Dodatkową funkcją jest korzystanie z sieci Torrent, stając się klientem wielozadaniowym.

3/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone