Comodo Personal Firewall 6.2.285401.2860 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Comodo Personal Firewall 6.2.285401.2860

Program properties
Rozmiar 32.92 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.comodo.com/
Data wydania 19.10.2011
Licencja Freeware
Data wysłania 19.10.2011
System
  • Windows Xp/Vista/7
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 4/5
  • Pobrań 116

Opis wydawcy

Bezpieczny i odpowiedni program w dzisiejszych czasach jest potrzebny jak tlen. Internet wciąż się rozwija, a wraz z nim wszechobecne zagrożenia. Nasze dane i poufne informacje są więc narażone na ataki czy to hakerów czy wirusów. Wystarczy zainstalować program Comodo Firewall Pro, aby pozbyć się większości, o ile nie wszystkich problemów związanych z potencjalnym zagrożeniem dla naszego komputera.

Aplikacja zapewnia nam bezpieczeństwo (choć jak wiemy, dobre rozeznanie użytkowników też ma ogromne znaczenie) podczas codziennej pracy. Umożliwia monitorowanie zachować systemu w czasie rzeczywistym przed różnego rodzaju intruzami i szkodnikami, zagrażającymi prywatnych i często osobistych danych osobowych. Trzeba przyznać że na uznanie aplikacji Comodo Firewall Pro zasługuje możliwość uczenia się. Podczas często podejmowanych decyzji, aplikacja zapisuje i następnie analizuje zachowanie, usprawniając kontrolę nad kolejnym zagrożeniem.

Aplikacja Comodo Firewall Pro jest całkowicie darmowa. Warto zauważyć że program tego typu lubią pożerać znaczne ilości pamięci RAM. W wypadku Comodo Firewall Pro tak nie jest, gdyż jest to wynikiem dobrej optymalizacji oprogramowania, do której podeszli jej twórcy.

Wygląd jest prosty i nie wzbudza żadnych zastrzeżeń, a obsługa aplikacji jest niezwykle prosta. Sam interfejs jest bardzo przejrzysty i ułatwia komfortową pracę z aplikacją. Dodatkowo aplikacja została spolszczona i każdy polski użytkownik komputera powinien zastanowić się nad instalacją tego niezwykle dobrego i przede wszystkim darmowego pakietu ochrony.

4/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone