Sygate Personal Firewall 5.6 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Sygate Personal Firewall 5.6

Program properties
Rozmiar 8.59 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.sygate.com/
Data wydania 19.10.2011
Licencja Freeware
Data wysłania 19.10.2011
System
  • Windows ME/2000/Xp/Vista/7
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 4/5
  • Pobrań 111

Opis wydawcy

Znana aplikacja Sygate Personal Firewall przeznaczona jest do kompletnej ochrony niechcianego dostępu do naszego komputera przez różne robaki i wirusy. Trzeba przyznać że w dzisiejszym świecie jest ich całkiem sporo. Powoduje to ogólny rozwój technologii i wzmożona przestępczość w internecie. Producenci takich aplikacji jak Sygate Personal Firewall stawiają sobie za cel skuteczną walkę i ochronę komputera przed różnego rodzaju atakami. Skutecznie więc wykrywa i eliminuje konie trojańskie, komputerowych szpiegów czy zagnieżdżone robaki w systemie Widnows.

Program został usprawniony o dwie możliwości startu. Pierwszą z nich jest start automatyczny, wraz z systemem (zapewniając już od samego początku aktywną ochronę komputera). Drugą z nich jest start manualny, czyli ręczny (możliwość uruchomienia w dowolnym momencie).

Aplikacja przeszłą małą rewolucję skupiając się na osobach mniej zaawansowanych informatycznie, a oferując zaawansowane tryby zabezpieczenia komputera w sposób łatwy i bezproblemowy. Ponad to aplikacja wygląda dobrze, potęgując wrażenie dobrej i komfortowej pracy z aplikacją.

Każda niepowołana czynność związana z nieautoryzowanym dostępem do zasobów naszego komputera jest natychmiast ukazywana w formie informacji, do której musimy uwzględnić nasz wybór co do podjętej decyzji. Często pojawiająca się informacja może być powodem, dostępu do danych w celu prawidłowego działania danej strony WWW. Program ponadto oferuje funkcję automatycznej aktualizacji, czyniąc aplikację bardziej przyjazną i bezpieczną.

4/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone