Sunbelt Personal Firewall 4.6.1861 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Sunbelt Personal Firewall 4.6.1861

Program properties
Rozmiar 5.59 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.sunbeltsoftware.com/
Data wydania 19.10.2011
Licencja Freeware
Data wysłania 19.10.2011
System
  • Windows 2000/Xp/Vista
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 4/5
  • Pobrań 99

Opis wydawcy

Bezpieczeństwo i zaufanie to jeden z głównych łamiących się filarów dzisiejszego internetu. Wraz z coraz większym rozwojem społecznym, przychodzi czas na rozwój technologiczny, tym samym internetu. Sieć stała się coraz bardziej powszechna, w mniej lub bardziej rozwiniętych krajach. Jednak jej ogólne zasoby są w znacznej większości bezużyteczne i małowartościowe. Zaliczyć można różnego rodzaju spamerskie rozwiązania, strony, wirusy czy potencjalnie niebezpieczne konie trojańskie. Z pomocą przychodzą różnego rodzaju aplikacje do sprawowania bezpieczeństwa, wyszukując i eliminując szkodniki.

Jedną z tych aplikacji jest Sunbelt Personal Firewall. Bardzo prosty w obsłudze tzw. firewall chroni komputer podłączony do sieci, przed różnego rodzaju nieautoryzowanym dostępem wirusów i programów szpiegujących. Zdecydowaną zaletą jest wykorzystanie znanej certyfikowanej technologii ochronnej ICSA. Program umożliwia także dokładne sprawdzenie początkowych wpisów MD5 z danej aplikacji. Porównując z teraźniejszym, aplikacja sprawdza czy dany wpis został odpowiednio zmodyfikowany. Może to mieć podłoże wirusowe, dlatego warto zastanowić się nad możliwą kwarantanną oprogramowania.

Każdy niekontrolowany dostęp do naszego komputera jest natychmiast wychwytywany, a my informowani o całym zdarzeniu. Sprawny monitoring ruchu w systemie, pozwoli na dokładna kontrolę każdej z uruchomionych aplikacji. Aplikacja Sunbelt Personal Firewall jest całkowicie darmowa, jednak po upływie 30 dni następuje dezaktywacja niektórych funkcji.

4/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone