Ashampoo FireWall 1.20 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Ashampoo FireWall 1.20

Program properties
Rozmiar 9.84 MB
Wydawca
Strona internetowa https://www.ashampoo.com/pl/eur
Data wydania 19.10.2011
Licencja Freeware
Data wysłania 19.10.2011
System
  • Windows 2000/Xp
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 4/5
  • Pobrań 90

Opis wydawcy

Darmowa wersja programu Ashampoo FireWall przeznaczona jest do dokładnej ochrony komputera przed różnymi programami szpiegującymi, a także przed zwykłym zagrożeniem, z którym mamy styczność każdego dnia. Kompletna i szybka, to główne cechy programu Ashampoo FireWall. W systemie Windows sprawuje zadanie tzw. aktywnej tarczy sieciowej, która ma za zadanie nie przepuszczać żadnych zewnętrznych ruchów z sieci lub internetu, odpowiednio informując nas o podjęciu w tym wypadku konkretnego wyboru.

Program został wyposażony w dwa tryby pracy. Pierwszym z nich jest tryb Easy Mode i jak sama nazwa wskazuje, przeznaczony jest dla osób początkujących, nie mających wcześniej styczności z podobnie funkcjonującą aplikacją firewall. Drugi z trybów to Expert Mode, przeznaczony dla osób zaawansowanych, które maja konkretną wiedzę informatyczną.

Ashampoo FireWall jest z pewnością aplikacją, która została bardzo dobrze zoptymalizowana pod kątem wykorzystywania aktualnie posiadanego sprzętu komputerowego. Pożera zdecydowanie mniej zasobów i pamięci RAM, niż jej aktualni rywale. Obsługa jest niezwykle prosta (wybierając tryb Easy Mode) i intuicyjna, a sama instalacja przebiega bez większych problemów.

Zaleca się instalację oprogramowania Ashampoo FireWall, w chwili gdy podejrzewamy nagły spadek wydajności internetu lub zmiany zachodzące w systemie pod wpływem przebywających wirusów i szkodników. Aplikacja wymaga darmowej rejestracji na stronie producenta – dzięki czemu uzyskamy lepszą funkcjonalność.

4/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone