DAEMON Tools Lite 4.47.1 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

DAEMON Tools Lite 4.47.1

Program properties
Rozmiar 10.73 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.daemon-tools.cc/
Data wydania 19.10.2011
Licencja Freeware
Data wysłania 19.10.2011
System
  • Windows Xp/Vista/7
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 562

Opis wydawcy

DAEMON Tools Lite uznawany jest za jedną z najlepszych aplikacji do zaawansowanej edycji tzw. wirtualnych napędów CD/DVD i Blu-ray, które służą jako fizyczny napęd w systemie Windows. Aplikacja oferuje łatwe narzędzia do tworzenia prostych plików obrazu dysku i pozwala na sprawną emulację wirtualnych napędów CD/DVD.

Program pozwalana na emulację aż czterech dowolnie wybranych napędów. Występujące wirtualne napędy będą widoczne przez system jako prawdziwe. Możemy w nich otworzyć popularne obrazy ISO, CCD, MDS itp.

Aby rozpocząć pracę należy wybrać określony wcześniej napęd (wirtualny) i następnie wybrać wcześniej utworzony plik obrazu. Wygląda to jak praca z prawdziwym komputerem i prawdziwą płytą, ale to rozwiązanie jest o wiele szybsze. Ściągane pliki z sieci są często w konkretnym formacie obrazu, zamiast wypalać po raz kolejny płytę, można umiejętnie przeglądać zawartość danej płyty właśnie przez program DAEMON Tools Lite.

DAEMON Tools Lite pozwala utworzyć obrazy o formatach ISO i MDS z konkretnych i prawdziwych płyt CD/DVD i Blu-ray, które fizycznie znajdują się w napędzie. Pozwala także na nagrywanie wcześniej utworzonych plików ISO czy MDS. Najnowsza odsłona oferuje wsparcie dla plików APE i obrazu DT.

Instalacja przebiega bez żadnych problemów, a sama obsługa jest bardzo prosta. Wygląd aplikacji jest przejrzysty, co czyni ją bardziej komfortową w czasie pracy. Aplikacja jest w pełni darmowa, lecz producent postanowił zamieścić prywatne reklamy, które wyświetlają się w czasie korzystania z programu.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone