DeepBurner Free 1.9.0.228 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

DeepBurner Free 1.9.0.228

Program properties
Rozmiar 2.61 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.deepburner.com/
Data wydania 19.10.2011
Licencja Freeware
Data wysłania 19.10.2011
System
  • Windows ME/2000/Xp
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 4/5
  • Pobrań 98

Opis wydawcy

DeepBurner to najłatwiejszy i najszybszy sposób na nagrywanie dowolnego rodzaju płyt CD / DVD. Aplikacja umożliwia szybkie i bezproblemowe utworzenie kopii bezpieczeństwa pełnej zawartości płyt CD i DVD. Mogą to być różnego rodzaju aplikacje, zdjęcia, muzyka czy filmy.

Poza podstawowym zastosowaniem (nagrywanie płyt), aplikacja została wyposażona w dość popularne udogodnienia. Wyglądem przypomina eksplorator Windows, za pomocą którego dokonujemy wszelkich zmian w zawartości danego dysku, który następnie będziemy chcieli nagrać. Oferuje także możliwość kasowania płyt wielosesyjnych CD-RW i DVD-RW.

Dodatkową funkcją jest możliwość nagrywania płyt Audio CD, a także funkcja utworzenia bootowalnych płyt CD. Program wspomaga także nagrywanie płyt CD powyżej 700 MB (wykorzystywana technologia to overburning). Dodatkową czynnością jest drukowanie całkiem nieźle wyglądających etykiet, z przeznaczeniem na płyty CD/DVD.

Pozostałe funkcje to wsparcie dla technologi burn-proof, która odpowiedzialna jest za poziom bufforu podczas nagrywania. Możliwość utworzenia płyt nadające się do kolejnego nagrania (nie zamyka sesji). Tworzenie obrazów ISO i późniejsze ich nagranie. Posiada także funkcję dokładnego mierzenia pojemności płyt CD i DVD czy obsługę zewnętrznych napędów USB.

Instalacja jak i obsługa jest dziecinnie prosta. Wykorzystano tutaj metodę „przeciągnij i upuść” (drag & drop). Przejrzystość i lekkość w nadanym wyglądzie przyczynia się do codziennej komfortowej pracy z aplikacją.

4/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone