DVD Shrink 3.2.0.15 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

DVD Shrink 3.2.0.15

Program properties
Rozmiar 1.04 MB
Wydawca
Strona internetowa http://dvdshrink.org/
Data wydania 19.10.2011
Licencja Freeware
Data wysłania 19.10.2011
System
  • Windows ME/2000/Xp
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 4/5
  • Pobrań 108

Opis wydawcy

Program DVD Shrink jest prostym i zarazem skutecznym narzędziem do wykonania dokładnej kopii zapasowej płyt CD i DVD z całą ich zawartością. Wcześniej utworzone kopie możemy nagrać na płytę DVD (zewnętrzna aplikacja) lub pozostawić na dysku twardym komputera.

Każdy z nas posiada stare płyty CD i DVD np. z koncertem lub jakaś muzyką. Z wiekiem każda z płyt ulega uszkodzeniu, a materiał na niej zawarty nie jest trwały. Warto zatem pomyśleć o utworzeniu kopii zapasowych swoich najcenniejszych zbiorów. Program pozwoli nam na wycięcie odpowiednich rozdziałów, napisów czy specjalnej ścieżki dźwiękowej. Pozwala to na utworzenie całkiem nowej kompilacji filmów DVD. Zaawansowana edycja zawartości skomponowanych wcześnie obrazów jest jednym z największych zalet aplikacji. Docenią ją z pewnością nie tylko fani ogromnych biblioteczek domowych, ale także amatorzy lekkiej kompresji własnych nagrań wideo.

Program DVD Shrink z powodzeniem możemy stosować w celu dokładnej kompresji plików audio i wideo. Proces tworzenia kompresji jest bardzo prosty i intuicyjny, a od jego odpowiednich ustawień zależeć będzie czy z 8GB plików wideo, zrobimy przykładowe 4GB, tak by skompresowany film z powodzeniem zmieścić na płycie DVD i wbrew pozorom, bez większej straty w jakości audio i wideo.

Utworzoną kopię obrazu (np. ISO) możemy w dowolnej chwili nagrać, używając jednak alternatywnego oprogramowania do nagrywania płyt (np. Nero), gdyż program sam w sobie nie oferuje takich możliwości. Warte podkreślenia jest to, iż program DVD Shrink jest całkowicie bezpłatny.

4/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone