ImgBurn 2.5.8.0 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

ImgBurn 2.5.8.0

Program properties
Rozmiar 3.23 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.imgburn.com/
Data wydania 19.10.2011
Licencja Freeware
Data wysłania 19.10.2011
System
  • Windows ME/2000/Xp/Vista/7
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 4/5
  • Pobrań 110

Opis wydawcy

Aplikacja ImgBurn jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych na świecie. Przeznaczona jest do nagrywania wcześniej utworzonych obrazów na płyty CD i DVD w systemie Windows. Program wspiera wszystkie dostępne nagrywarki na rynku (płyt CD i DVD) oraz większość popularnych formatów m.in. BIN, ISO, CDI, DI, GI, IMG, LST, MDS, NRG, PDI, UDI etc.

Jak na dobry program przystało, ImgBurn oferuje dość zaawansowane możliwości związane z nagrywaniem obrazów. Pozwala na kompleksowe usuwania całej zawartości płyt CD i DVD (wielokrotnego użytku), doskonale radząc sobie także z płytami dwuwarstwowymi.

Aplikacja umożliwia sprawne, szybkie i bezproblemowe nagrywanie uprzednio stworzonych obrazów płyt z prędkością na jaką pozawala dany nośnik lub nagrywarka. Obsługuje też zwykły tryb nagrywania, dzięki czemu mamy możliwość dodania zwykłych plików i folderów. Umożliwia także tworzenie obrazów z fizycznych płyt CD/DVD w popularnych formatach takich jak ISO, IMG czy BIN. Po zakończonym procesie nagrywania, program ImgBurn dokładnie sprawdza poprawności nagranych danych.

Obsługiwane formaty - APE, BIN, CDI, CDR, CUE, DI, DVD, FLAC, GCM, GI, IBQ, IMG, ISO, LST, MDS, NRG, PDI, UDI, WV.

Z pewnością jest to dobra alternatywa dla płatnych aplikacji o podobnych możliwościach i oferuje właściwie wszystko to co jej płatne odpowiedniki. Prosta i intuicyjna obsługa nie sprawia żadnych problemów, a dodatkowa możliwość zainstalowania spolszczenia, czyni program jeszcze bardziej atrakcyjnym w oczach polskich użytkowników.

4/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone