CDBurnerXP 4.5.2.4291 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

CDBurnerXP 4.5.2.4291

Program properties
Rozmiar 4.69 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.cdburnerxp.se/
Data wydania 19.10.2011
Licencja Freeware
Data wysłania 19.10.2011
System
  • Windows 2000/Xp/Vista/7
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 4/5
  • Pobrań 111

Opis wydawcy

Kompletna aplikacja, dzięki której zdołamy nagrać wiele rodzajów płyt. Tak w skrócie można opisać program CDBurnerXP, który przeznaczony jest do prostego nagrywania płyt CD, DVD, DVD-RAM, Blu-ray i mimo porażki płyt HD-DVD. Aplikacja jest w całości darmowa, zarówno do zastosowań komercyjnych, jak i domowych.

Nie jest to aplikacja płatna i z pewnością nie dorównuje swoim płatnym odpowiednikom w zakresie zaawansowanych możliwości i funkcji. Z założenia ma być to jednak program prosty i posiadać wszystko co niezbędne do nagrywania płyt, a CDBurnerXP jest właśnie takim narzędziem. Podstawowe funkcje to możliwość tworzenia obrazów ISO z fizycznie dostępnych płyt. Pozwala także nagrywać wcześniej utworzone obrazy (nawet przez komercyjne oprogramowanie). Ponad to aktywnie wspiera technologię burn-proof, która przeznaczona jest do utrzymania optymalnego bufforu podczas nagrywania płyt.

Program został wyposażony w funkcję utworzenia i kontynuowania płyt wielosesyjnych. Posiada także możliwość kompresji płyt Audio CD do popularnych formatów muzycznych (MP3, OGG, WMA etc.). Kompresja jest szybka i bezproblemowa.

Cała aplikacja wygląda bardzo dobrze, a obsługa nie sprawia żadnych problemów. Praca z programem CDBurnerXP jest bardzo komfortowe. W najnowszej odsłonie kod został gruntownie przebudowany, a sam program dobrze zoptymalizowany. Wymagania sprzętowe zostały zmniejszone tak, aby leciwy i stary komputer poradził sobie z płynną obsługą aplikacji. CDBurnerXP obsługuje praktycznie wszystkie nagrywarki na świecie.

4/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone