Nero Burning ROM 12.5.01300 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Nero Burning ROM 12.5.01300

Program properties
Rozmiar 115.23 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.ahead.de/
Data wydania 19.10.2011
Licencja Shareware
Data wysłania 19.10.2011
System
  • Windows Xp/Vista/7
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 4/5
  • Pobrań 210

Opis wydawcy

Nero Burning ROM to jedna z najsławniejszych i najbardziej użytkowanych aplikacji na świecie, służących do nagrywania płyt CD/DVD/Blu-ray. Aplikacja jest płatna, ale to prawdziwy kombajn możliwości jakie może zaoferować zwykły program do nagrywania.

Program pozwala tworzyć obrazy płyt, mogące służyć jako późniejsze kopie bezpieczeństwa. Pozwala także na zwyczajne nagrywanie płyt CD/DVD, poprzez „metodę przeciągnij i upuść” lub korzystając ze specjalnego kreatora. Nero Burning ROM aktywnie wspiera technologię SecurDisc, dzięki której żadna z zużytych czy zarysowanych płyt nie jest problemem, w czasie odczytu danych.

Program umożliwia kompletną kompresję płyt Audio CD do określonych formatów muzycznych (MP3, OGG itp.). Zasada ta działa także w drugą stronę. Z wcześniej przygotowanych plików możemy utworzyć płytę Audio CD, która nadaje się dla starszych odtwarzaczy, nie mających możliwości odtwarzania plików MP3.

Sama obsługa jest całkowicie bezproblemowa i mimo tak wielu dostępnych opcji, każdy użytkownik poradzi sobie z doborem odpowiednich ustawień dla siebie. Autem z pewnością jest fakt, iż dostępna jest polska wersja językowa, co z pewnością zadowoli polskich użytkowników komputera. Mimo świetnego wyglądu, jest dość mała zasobożerna i nie wymaga dużej ilości zapotrzebowania na RAM. Można to uznać za sukces programistów, którzy wykonali pełną optymalizację pod kątem systemu Windows.

Program Nero Burning ROM ma z pewnością sporo błędów i jeszcze więcej niedociągnięć, ale częsta aktualizacja ze strony producenta sprawia, iż jest to produkt aktualny, czego wynikiem jest dobra sprzedaż i dalszy udział w rynku.

4/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone