Google Talk 1.0.0.105 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Google Talk 1.0.0.105

Program properties
Rozmiar 1.25 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.google.com/
Data wydania 20.10.2011
Licencja Freeware
Data wysłania 20.10.2011
System
  • Windows 2000/Xp/Vista/7
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 4/5
  • Pobrań 127

Opis wydawcy

Firma Google słynie z niesamowitej kreatywności i potwierdza to z każdym mniej lub bardziej udanym projekcie. Każdy z nich miał określony czas i budżet przeznaczony na rozwój. Nie wszystko przetrwało, wiele z nich zostało zamkniętych, gdyż nie wszystko przyjmuje się na rynku. Jedna z lepszych stron i podstawowych możliwości internetu jest komunikacja. W tym wypadku Google postanowiło wydać usługę/rozszerzenie/aplikację do prowadzenia rozmów w czasie rzeczywistym.

Google Talk (bo o niej mowa) jest aplikacją przeznaczoną do ogólnej komunikacji w czasie rzeczywistym użytkowników Gmail. Rozmowy mogą być prowadzone w trybie tekstowym jak i głosowym. Aplikacja udostępnia możliwość przesyłania różnej wielkości plików. Wszystkie prowadzone rozmowy w trybie tekstowym są zapisywane jako archiwum w skrzynce pocztowej Gmil.

Kolejną funkcją jest możliwość informowania o otrzymanej poczcie (integracja z Gmail) poprzez wbudowany notyfikator pocztowy. Sama obsługa jest bezproblemowa i bardzo komfortowa.

Sam wygląd jest typowy dla Google. Jest lekko i przejrzyście, ale nic nie stoi na przeszkodzie by zmienić wygląd okna przez odpowiednie skórki. Możemy także zmienić nadane wcześnie stany i opisy. Użytkownicy jednej z aplikacji Google, mogą korzystać ze wszystkich, także nie zachodzi potrzeba do rejestrowania nowego konta w przypadku aplikacji Google Talk. Powszechnie wiadomo że projekt jest dalej rozwijany, a świadczyć o tym mogą coraz to nowsze wydania wersji beta Google Talk Labs Edition.

4/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone