Skype 6.7.0.102 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Skype 6.7.0.102

Program properties
Rozmiar 23.07 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.skype.com/
Data wydania 20.10.2011
Licencja Freeware
Data wysłania 20.10.2011
System
  • Windows Xp/Vista/7
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 4/5
  • Pobrań 10188

Opis wydawcy

Aplikacja Skype jest jedną z najbardziej popularnych aplikacji, która przeznaczona jest do rozmów zarówno tekstowych, jak i głosowych przy możliwym wsparciu wideo. Twórcy aplikacji KaZaA stworzyli komunikator oparty na sieci P2P, pozwalający łączyć się z osobami tej samej sieci w sposób bezpłatny, ale także umożliwia rozmowę z telefonami stacjonarnymi i komórkowymi. Taka opcja jednak kosztuje przez co wymagane jest wcześniejsze zasilenie konta. Ostatnio do sporych już możliwości doszła możliwość wysyłania wiadomości SMS i faksów (szczególnie przydatnych dla firm, które często korzystają z aplikacji np. Netia).

Połączenia głosowe (także wideo) są szyfrowane 256 bitowym algorytmem o nazwie AES, co przekłada się na otrzymany bardzo dobrej jakości dźwięk. Rozmowy są całkowicie darmowe dla osób komunikujących się z użytkownikami Skype. Płatne są jedynie rozmowy na tradycyjne telefony, jednak ceny okazują się być bardzo atrakcyjne. Duża liczba osób zrezygnowała już z tradycyjnie świadczonych usług telekomunikacyjnych na rzecz wspomnianej wcześniej aplikacji. Dodatkową i ciekawą funkcją jest możliwość doładowania konta dla innej osoby (korzystając z systemu Paypal) w formie prezentu.

Aplikację możemy stosować na większości systemów operacyjnych (Linux czy Windows), ale także w podróży stosując wersję przeznaczoną na telefony komórkowe czy tablety. Aplikacja jest darmowa, a do komfortowej pracy głosowej lub wideo wymaga jedynie sprawnego mikrofonu i słuchawek.

Z ostatnich doniesień możemy wspomnieć o przejęciu prężnie rozwijanej aplikacji przez światowego giganta Microsoft (uzyskując zielone światło na zakup z USA i Unii Europejskiej).

4/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone