avast! Free Antivirus 8.0.1497.376 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

avast! Free Antivirus 8.0.1497.376

Program properties
Rozmiar 54.90 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.avast.com/
Licencja Freeware
Data wysłania 20.10.2011
System
  • Windows 2000/Xp/Vista/7
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 4/5
  • Pobrań 314

Opis wydawcy

Internet to prawdziwa wolność, umożliwiając komunikację z każdego miejsca na ziemi, dostęp do wielkich światowych encyklopedii, możliwość konkretnie działającego biznesu. Ta potęga jest w rękach zwykłych ludzi. Każdy z nas tworzy tą sieć świadomie, bądź nie świadomie. Z pewnością są i tacy którzy chcą zagrozić ogólnie przyjętym normom bezpieczeństwa. Powstają więc aplikacje, które zwalczają proceder, umożliwiając bezpieczne przeglądanie zawartości, wciąż rozwijanej globalnej sieci. Avast! Free Antivirus jest właśnie taką aplikacją.

Program przeznaczony jest do dokładnego zabezpieczenia komputera przed różnego rodzaju szkodliwym i często niebezpiecznym (dla danych) oprogramowaniem, podczas codziennego przeglądania internetu. Aktualnie istnieje klika możliwości, które są potencjalnie niebezpieczne. 

Odbierane wiadomości e-mail, przeglądanie stron internetowych, ściąganie nie pewnych często łamiących prawo plików oraz nieumiejętnie korzystanie z komunikatów internetowych są głównym niebezpieczeństwem dla systemu Windows.

Darmowy program antywirusowy skutecznie zwalcza większość wirusów, trojanów, programów szpiegujących itp. Codzienna aktualizacja i selektywne skanowanie systemu pomaga utrzymać dobry poziom bezpieczeństwa. Program prowadzi pełną ochronę systemu w czasie rzeczywistym.

Avast! Free Antivirus doskonale współpracuje z wszystkimi popularnymi przeglądarkami internetowymi. Dodatkowo informuje o pojawieniu się szkodnika, skutecznie eliminując zagrożenie poprzez utrzymanie go w czasowej kwarantannie (istnieje możliwość podjęcia decyzji o usunięciu).

4/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone