AVG Anti-Virus Free Edition 2014 14.0 Build 4117 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

AVG Anti-Virus Free Edition 2014 14.0 Build 4117

Program properties
Rozmiar 4.12 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.avg.com/pl
Data wydania 20.10.2011
Licencja Freeware
Data wysłania 20.10.2011
System
  • Windows Xp/Vista/7
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 4/5
  • Pobrań 145

Opis wydawcy

Aplikacja AVG Anti-Virus Free Edition przeznaczona jest do pełnej i dokładnej ochrony naszego komputera, przed zagrożeniami które płyną z globalnej sieci. Program jest darmowym odpowiednikiem swojej płatnej wersji (produkowany w Czechach).

Pierwsze co rzuca się w oczy to stosownie przystosowany wygląd do obowiązujących dzisiejszych standardów (lekko i przejrzyście). Wiadomo jednak że nie chodzi tu o wygląd, a skuteczność działania. Warto jednak zwrócić uwagę na bardzo dobrze zoptymalizowany kod aplikacji, gdyż potrafi działać całkiem przyzwoicie na dość starych komputerach. Szybkość i niskie wymagania sprzętowe są jej zdecydowanym atutem (porównując inne płatne i darmowe odpowiedniki).

Skutecznie zwalcza wszelkie zagrożenia, z którymi styka się przeciętny użytkownik w czasie przeglądania stron WWW, odbierania e-maili, odbierania plików z popularnych komunikatorów czy ściągania plików z zasobów serwerów hostujących pliki.

Wbudowany skaner jest bardzo dokładny, a otrzymane wyniki prawdziwe. Do wyboru mamy kilka możliwości z jaką czułościom (ma to związek z szybkością) program antywirusowy będzie działał na przeszukiwanych partycjach dysku. Skaner dostępny jest także dla klientów pocztowych, skutecznie eliminując zagrożenie związane z niewłaściwie otrzymanym e-mailem. Aplikacja umożliwia także skuteczny monitoring aktualnie uruchamianych aplikacji w systemie Windows.

Częste aktualizacje są kolejną dobrą stroną programu AVG Anti-Virus Free Edition, oferując darmowe i skuteczne bezpieczeństwo naszego systemu. Pozwala to na skuteczną ochronę naszych danych.

4/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone