BitDefender 2014 Build 17.17.0.773 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

BitDefender 2014 Build 17.17.0.773

Program properties
Rozmiar 367.18 MB
Wydawca
Strona internetowa www.bitdefender.com
Data wydania 20.10.2011
Licencja Freeware
Data wysłania 20.10.2011
System
  • Windows Xp/Vista/7
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 3/5
  • Pobrań 117

Opis wydawcy

Darmowa edycja (wciąż zdobywająca popularność) programu antywirusowego BitDefender Free Edition. Aplikacja skupia się na skutecznym zwalczaniu zagrożeń, które na co dzień zagrażają naszemu bezpieczeństwu, a także umożliwia skuteczna ochronę przed możliwą utratą cennych danych osobowych.

Program BitDefender odznacza się dużą skutecznością w codziennym eliminowaniu zagrożeń. Wykrywa wszystkie popularne programy szpiegujące, wirusy, konie trojańskie czy inne szkodniki wpływające na zagrożenie w systemie Windows. Zastosowane moduły są jednymi z najlepszych na całym świecie. Dodatkowo warto wspomnieć, iż moduły odpowiedzialne za nasze bezpieczeństwo są atestowane przez ICSA Labs.

Sama aplikacja działa jako czynny skaner systemowy, uruchamiany ręcznie za pomocą kilku kliknięć myszką. Istnieje także możliwość zaplanowania konkretnego i pełnego przeszukania zawartości wszystkich dostępnych partycji systemowych. Doskonale sprawdza się po awariach czy danych problemach z systemem Windows. Skaner bez żadnych problemów wyszukuje wszystkie szkodniki znajdujące się zarówno w jądrze jak i samej powłoce systemu. Następnie skutecznie je eliminuje, poddając miejscowej kwarantannie, bądź z miejsca usuwa.

Instalacja nie sprawi nikomu problemów, a samo korzystanie z aplikacji jest bardzo intuicyjne i proste, o co zadbali twórcy. Istnieje także możliwość zmiany wyglądy poprzez własne ustawienia, bądź uzyskane wcześniej skórki innych użytkowników. Prezentowana wersja aplikacji BitDefender jest całkowicie bezpłatna.

3/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone